page contents
Reklamı Gizle[x]
2007
Kutsal Damacana 1 Full İzle
İncele
Kutsal Damacana 1 Full İzle
Yerli Film
Kutsal Damacana 1 izleKutsal Damacana 1 720p izle, Kutsal Damacana HD izle. 2007 yılı yapımlı Kutsal Damacana filmi, beğeni toplayan Türk komedi filmleri arasında yerini almıştır. Gemilerde tayfacılık yaparak geçimini sağlayan Fikret, İstanbul’a yerleşip düzenli bir hayat yaşamaya karar verir. Yaşadığı bölgedeki kilisenin papazının bir iş için bir süreliğine gitmesini fırsat bilerek sahtekârlık yaparak kendini kilisenin papazıymış gibi tanıtır. Üçkâğıtçılık yaparak insanlarını kandırıp, dini işler için paralarını alır. Yanındaki saf dostu Asım da onun pis işlerine ortaklık eder. Fakat bir gün tahmin etmeyecekleri bir iş karşısına çıkar. Başlarına cinli korkunç bir olay gelen aile papazın yardımına sığınır. Bu olayı çözmeye çalışan sahtekâr papaz Fikret, başına gelecek olaylardan habersiz komedi dolu bir maceraya atılır. Kutsal Damacana 720p izle, Kutsal Damacana 1 HD izle, Kutsal Damacana full izle.
 • 105
 • IMDb 7.2
 • 299
 • 0
Maskeli Beşler Irak 720p İzle
İncele
Maskeli Beşler Irak 720p İzle
Yerli Film
Maskeli Beşler IrakMaskeli Beşler: Irak HD izle, Maskeli Beşler: Irak direk izle. 2007 yılında seyircisi ile buluşan komedi türündeki Maskeli Beşler Serisinin devamı niteliğinde çekilen yine komikliğiyle ön plana çıkan Maskeli Beşler Irak filminde beceriksizlikleriyle ünlü beşlinin bu defa Irak’ta işledikleri suç konu alınır. Kendi ülkelerinde yaşadıkları olayların yanında maskeli beşler suç işleme olayını fazla abartırlar ve yurtdışında yeni bir maceraya atılmaya karar verirler. Başlangıçta masum bir amaçla ülkelerine fayda sağlayacaklarının düşünerek gittikleri Irak’ta petrol tesisini ele geçirmek isteyen bu sakar çete, beceriksizlikleri sonucu Irak, Amerika ve Türkiye arasında istemsizce bir krize sebep olmuştur. Sebep oldukları büyük kriz ve suç işlemeleri süresince yaşadıkları bütün talihsizlikler, seyirciyi birçok sahnede güldürecek türlü komik macerayı barındırır. Maskeli Beşler: Irak 720p izle, Maskeli Beşler: Irak direk izle, Maskeli Beşler: Irak full izle.
 • 104
 • IMDb 6.6
 • 275
 • 0
3:10 Treni Türkçe Dublaj HD
İncele
3:10 Treni Türkçe Dublaj HD
Türkçe Dublaj
3:10 Treni Türkçe dublaj izle, 3:10 Treni full izle. Asıl olarak 1957 yapımlı siyah beyaz versiyonun yeniden çekimi olan ve Türkiye’de Gönüllü Katil olarak bilinen 3:10 Treni filmi 2007 yılında yeniden çevrilerek vizyona girmiştir. Filmin konusundan bahsedilecek olunursa, çevrede korkulan bir kanun kaçağı ve katil olarak bilinen Wade yakalandıktan sonra Evans, bu katilin adalete teslim edilmesine ve saat 3:10’da Yuma’ya doğru yola çıkacak olan trende onun teslim edilmesine kadar eşlik etmeye gönüllü olmuştur. Fakat yolculuk uzadıkça ikilinin başında onlarca tehlike ile çevrilecektir. Bir göreve dönüşen bu yolculukta Evans’ın işi hiç kolay olmadığı gibi katile saygı duymaya başlayacaktır. Ünlü western filminin yeniden çevrimi olan 3:10 Treni bugün bile en çok sevilen western dram filmleri arasındadır. 3:10 Treni HD izle, 3:10 Treni 720p izle, 3:10 Treni full izle.
 • 122dk
 • IMDb 7.8
 • 272
 • 0
Son Ültimatom – Bourne Ultimatum Türkçe Altyazılı izle
İncele
Son Ültimatom – Bourne Ultimatum Türkçe Altyazılı izle
Multi Dil
Son Ültimatom izleSon Ültimatom HD izle, Son Ültimatom 720p izle. Aksiyon dalında büyük beğeni toplayan filmlerden biri olan Son Ültimatom, Jason Bourne isimli bir ajanın geçmişindeki sırları araştırmasını konu almaktadır. Başına gelen birçok kirli iş ve olaydan sonra hafızasını kaybeden bu ajan küçük parçaları bir araya getirmeye çalışır. Ancak bu sayede geçmişinde neler olduğunu ve başına hangi olayların geldiğini öğrenme şansı bulacaktır. Çünkü Jason Bourne’nin bu kadar karmaşanın içindeki tek amacı kendisinin kim olduğunu bulmak ve en başa dönmektir. Bu yolda kendisine dahi bir zekâya sahip olması ve mücadeleci ruhu yardım edecektir. Ancak her zaman karşısına çıkacak olan kişiler onun aklını bu süreçte daha fazla karıştırmaya çalışmaktadır. Fakat Jason Bourne hafızasını zorladıkça durumu kendi lehine doğru döndürecektir. Son Ültimatom altyazılı izle, Bourne Ultimatum türkçe altyazılı izle.
 • 115dk
 • IMDb 8.1
 • 252
 • 0
Ben Efsaneyim 1080P – 720P Türkçe Dublaj izle
İncele
Ben Efsaneyim 1080P – 720P Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ben Efsaneyim 1080P izleBen Efsaneyim izle, Ben Efsaneyim Türkçe dublaj izle. Bilim kurgu türünde bir film olarak içerdiği aksiyon ve gizem ögeleri ile beğenilen bir film olan Ben Efsaneyim filmi distopik bir gelecekte geçmektedir. Gizemli bir virüs tarafından insan nüfusunun neredeyse tamamının yok olduğu bir dünyada geçen filmde bilim insanı olan Robert Neville New York kentinde hayatta kalmayı başarmış biri olarak tüm şehirde yalnızca köpeğinin arkadaşlığı ile geriye kalan insanları aramakta ve bu sırada hayatta kalmaya çalışmaktadır. Dünyadaki insan nüfusunu yok eden virüs geriye zombi benzeri yaratıklar bırakmıştır. Bu nedenle de Robert Neville bir yandan virüs için tedaviyi ararken bir yandan da bu yaratıkların tehditleri ile uğraşmakta aynı zamanda da sağ kalan diğer insanları arayışına devam etmektedir. I Am Legend Türkçe dublaj izle, I Am Legend 720p izle.
 • 101dk
 • IMDb 7.1
 • 323
 • 0
Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı Full HD izle
İncele
Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı Full HD izle
Türkçe Dublaj
Harry Potter 5 Filmini izleHarry Potter 5 izle, Harry Potter 5 Türkçe dublaj izle. 2007 yılında ünlü roman serisinden uyarlanarak gösterime giren Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı filmi fantastik macera filmi olarak büyük beğeni toplamıştır. Hogwarts büyücülük okulunda eğitim alan Harry Potter ve arkadaşları Ronald Wesley ve Hermonie Granger’ın maceralırını anlatan bu filmde Potter, beşinci sınıf eğitimini almaktadır. Ailesini katili ve dünyanın bilinen en kötü büyücülerinden birisi olan Tom Marvolo Riddle yani Lord Voldemort ile olan savaşı konu alınmıştır. Ailesi ile tatilde olan Harry, kuzenini korumak için Patronus büyüsü yapar. Sonrasında yargılanarak önce okuldan kovulan sonra affedilen Harry, arkadaşları ile birlikte kurduğu Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nda büyük büyücülerin yardımı ile Voldemort ile olan hesabında birçok genç büyücüye savunma eğitimleri vererek, hazırlık yapar. Harry Potter 5 HD izle, Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle.
 • 138dk
 • IMDb 7.5
 • 340
 • 0
Her Çocuk Özeldir Türkçe Dublaj Full HD İzle
İncele
Her Çocuk Özeldir Türkçe Dublaj Full HD İzle
Türkçe Dublaj
Her Çocuk Özeldir Türkçe dublaj izle, Her Çocuk Özeldir 720p izle. Hindistan sinemasının özel yapımlarından biri olan Her Çocuk Özeldir Bollywood’un usta oyuncularını bir araya getiriyor. İlkokul çağındaki Ishaan sürekli derslerinden kötü not aldığı için ailesi ve öğretmenleri tarafından tembel ve akılsız olarak görülmektedir. Bunun yanında sürekli olarak haylazlık yapan ve ailesine sürekli şikayetler gelmesine neden olan Ishaan’ın bu durumuna babası çok sinirleniyor.Her Çocuk Özeldir - Hint Filmi izleAnnesinin bütün engellemelerine rağmen babası onu yatılı bir okula kaydettiriyor. Ceza olarak ailesinden ayrılan Ishaan yeni okuluna büyük korkuları ile başlıyor. O sırada okula yeni gelen resim hocası Ishaan’ın aslında oldukça yetenekli ve zeki bir çocuk olduğunu fark ediyor. Sonrasında gelişen olaylarla Her Çocuk Özeldir filmi izleyicileri etkilemeye devam ediyor. Taare Zameen Par Hint filmi izle.
 • 165dk
 • IMDb 8.9
 • 527
 • 0
Karayip Korsanları 3 Dünyanın Sonu Full izle
İncele
Karayip Korsanları 3 Dünyanın Sonu Full izle
Türkçe Dublaj
Karayip Korsanları 3 Dünyanın Sonu full hd izle. Karayip Korsanları 3 film serisinin üçüncü devam filmi olan Karayip Korsanları Dünyanın Sonu filmi 2007 yapımıdır. İlk filme gemisi Siyah İnciyi geri alan Kaptan Sparrow, Karayip Korsanları Dünyanın Sonu filminde Uçan Hollandalı olarak nam salmış ünlü denizci Davy Jones’u durdurmak için harekete geçer. Jones denizlerdeki ticaret yollarının hepsini kendi hakimiyeti altına almak için mücadele vermektedir.Karayip Korsanları 3 Full HD izleBu sırada genç Turner da Siyah İncinin eskr.i kaptanı olan Barbossa ile iş birliği yapmak ister. Singapur’da hazırlıklar yaparlarken bu sırada Çin denizlerinin ünlü korsanı olan Feng ile karşılaşırlar. Denizlerin hakimiyeti için bir savaş içine giren kahramanlarımızın başarılı olabilmek için birbirlerine ihtiyaçları vardır. Karayip Korsanları 3 Dünyanın Sonu 720p izle, Karayip Korsanları 2017 izle.
 • 169dk
 • IMDb 8.1
 • 427
 • 0
Büyük Hazine 2 Sırlar Kitabı Türkçe Dublaj İzle
İncele
Büyük Hazine 2 Sırlar Kitabı Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Büyük Hazine 2 full izle, Büyük Hazine 2 HD izle. Serini ilk filminin sonrasında devam eden büyük hazine 2 filminde kahramanımız Benjamin Gates tarafından John Wilkes hakkında bilgilerin sunulduğu sırada Booths’un yazdığı günlüğün bazı sayfalarının eksik olduğunun anlaşılması ile macera başlamaktadır. Bu eksik sayfalardaki bilgilere kimin sahip olduğu ve bunun nasıl olduğu araştırılırken Mitch Wilkinson adında biri olaylara girerek bu eksik olan kısımlardaki bilgileri söylemeye başlar.Büyük Hazine 2 Türkçe Dublaj izleDaha da garipleşen olaylar ile Benjamin Gates’in büyük babası olan Thomas Gates hakkında bazı bilgileri söyleyen bu kişi onu Abraham Lincoln suikastına karışmakla suçlamaktadır. Bu durumu kabullenmeyen Benjamin gerçekleri bulmak için yeni bir maceraya atılmaktan çekinmeyecektir. Yine macera ve adrenalin ile sırlar dolu bir film bizleri bekliyor. Büyük Hazine 2 720p izle, Büyük Hazine 2 Türkçe izle, Büyük Hazine 2 izle.
 • 124dk
 • IMDb 8.2
 • 475
 • 0
Transformers 1 Türkçe HD İzle
İncele
Transformers 1 Türkçe HD İzle
Türkçe Dublaj
Transformers 1 izle, Transformers 1 HD izle. Modern dünyanın kurulmasından önce dünyaya kısılıp kalan bir robotun keşfi ile iki dünya arasında ortaya çıkan savaşın anlatıldığı Transformers 1 filmi bilim kurgu ögeleri ile aksiyonu bir araya getiriyor. Dünyadan çok uzaktaki bir yerde robotlar iyi ve kötü olarak ikiye ayrılmışlardır. Başka formlara bürünebilen bu robotlara Transformer denilmektedir.Transformers 1 Türkçe izleİyi ile kötü arasındaki savaş sürerken yakıt ile ilgili sorun yaşayan galaksi içinde yakıt arayışına girerler ve bunun sonucunda yolları dünyaya düşer. Ancak dünyada istedikleri yakıtı bulan kötü robotlar gezegeni ele geçirerek hakimiyet kurmayı hedeflerler. Buna karşılık iyi robotlar ise dünyalılar ile güçlerini birleştirerek kötü robotlara karşı olan savaşlarında galibiyet ararlar. Transformers 1 full izle, Transformers 1 720p izle, Transformers 1 Türkçe izle.
 • 144dk
 • IMDb 8.0
 • 543
 • 0
12

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.