page contents
Reklamı Gizle[x]

Peter Stormare

İsveçli oyuncu Peter Stormare 27 Ağustos 1953 tarihinde doğdu. Annesinin adı Renato Storm Babasının adı Teolinda’dır. Asıl adı Peter Ingvar Rolf Storm’dur. Oyunculuk akademisinde başka bir öğrenci ile aynı adı taşıdığını öğrenmesi üzerine adını değiştirmiştir. Peter Stormare ilk olarak 1992 yılında Damage filminde rol almış, daha sonra istikrarlı bir şekilde kariyerini sürdürmüştür. Bir taraftan dizilerde rol alırken bir taraftan da sinema filmlerinde görev almaya devam etmiştir. Prison Break dizisinin 2005-2006 yılındaki bölümleriyle birlikte Unknown, Azınlık Raporu, Dancer in the Dark, Armageddon, Chocolat gibi filmlerde çeşitli karakterleri canlandırmıştır. Sahne sanatçısı, ses sanatçısı, tiyatro oyuncusu ve oyun yazarı olarak kariyerine devam etmektedir.
 1. Çılgın İkili 2 Türkçe Dublaj İzle
  Tüm Bilgiler
  Çılgın İkili 2 Türkçe Dublaj İzle Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Çılgın İkili 2 HD izleÇılgın İkili 2 HD izle, Çılgın İkili 2 full izle. 2003 yılı ABD yapımı polisiye komedi türündeki filmde kahramanlarımız ilk filmde olduğu gibi Marcus Bennett ve Mike Lowrey’dir. Miami narkotik biriminde görevli olan bu iki polis yeni bir görevle karşımıza çıkarlar. Verilen yeni göreve bir uyuşturucu akışını izlemeleri istenmektedir. Yaptıkları araştırmalar ve takipler onları bu işlerin elebaşına götürmektedir. Ancak oldukça tehlikeli olan bu işte şehrin uyuşturucu baronuna karşı bir mücadele verilmesi gerekecektir. Bu arada aralarında bazı özel olaylarda yaşamakta olan ikili tüm bunların yanında büyük bir uyuşturucu çetesini çökertmeyi de başarmak istemektedir. Çok sevilen çılgın ikili serisinin ikinci filmi çok daha yüksek bir aksiyona sahne olmanın yanında eğlenceli bir film olarak da karşımıza çıkmaktadır. Çılgın İkili 2 720p izle, Çılgın İkili 2 direk izle, Çılgın İkili 2 HD izle.
  • 2003
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.9
  • 379
  • 0
  Azınlık Raporu 720p Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Azınlık Raporu 720p Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Azınlık Raporu 720p izle, Azınlık Raporu Türkçe dublaj izle. Azınlık Raporu ünlü bilim kurgu yazarı Philip K. Dick’in kısa bir hikayesinin sinemaya uyarlanmış halidir. Yayınlandığı günden bu yanan izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarmış ve bilim kurgu türünde film izlemeyi sevenlerin hep ilk tercihlerinden birisi olmuştur. Tom Cruise bu filmde de usta oyunculuğunu ortaya koymaktadır. Azınlık Raporu filmi 2054 yılında Washington DC’de geçiyor ve burada dedektif John Anderton cinayetleri daha işlenmeden tespit eden bir birim kurar.Azınlık Raporu Türkçe izleKahinler ve teknolojik aletlerden yardım alınarak birçok cinayetin önüne geçilir. Fakat daha sonra iş tersine döner ve özel birim cinayet suçlamasıyla John Anderton’un peşine düşer. Azınlık Raporu HD kalitesinde izleyicilerini bir maceraya davet ediyor.Azınlık Raporu filminde beni etkileyen en önemli hususlardan biri henüz cep telefonu yada LCD teknolojisi gelişmemişken, hatta hologram teknolojisi gelişmemişken filmde bu teknoloji yer alıyordu. Filmden kısa bir süre sonra bütün bu saydığım teknolojik gelişmelerin yaşandığını yada insanlar ile paylaşıldığını hatırlayın.
  • 2002
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.4
  • 481
  • 0
  John Wick 2 Türkçe Dublaj HD izle
  Tüm Bilgiler
  John Wick 2 Türkçe Dublaj HD izle Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  John Wick 2 Türkçe Dublaj izle, John Wick 2 izle. İlk filminde hastalık ile mücadele ederken köpeğinin canına kıyan mafya üyelerinden intikam almak için yollara düşen John Wick, ikinci filmde de şiddetli olayların içinde düşer. John Wick2 filmi eski tetikçilerden olan John Wick’in İtalya’da yaşadığı olayları anlatır. Bir gün John Wick’in evinin kapısı çalınır ve gelen kendisinin eski bir arkadaşıdır. Daha önce kendisine yardım eli uzatan ve bu nedenle kendisine borçlu olan John Wick arkadaşının isteğini geri çeviremez.John Wick 2 Filmini izleAncak arkadaşının istediği bir adamın öldürülmesidir. Hedefteki adam İtalya’da suç dünyasının önemli isimlerinden biridir. John Wick bu işi halletmek için İtalya’ya gider ancak işler istenildiği gibi gitmez ve birçok sorun çıkar. John Wick: Chapter Two, John Wick 2 HD izle 1080p ve 720p seçenekleriyle filmdizievi.com adresinde bulunmaktadır.
  • 2017
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.1
  • 609
  • 0

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.