page contents
Reklamı Gizle[x]

Özge Özberk

 1. Arif v 216 HD İzle
  Tüm Bilgiler
  Arif v 216 HD İzle Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri 
  Yerli Film
  Arif v 216 izle, Arif v 216 full izle. 4 Ocak 2018 tarihinde vizyona giren Arif v 216 filmi komedi, bilim kurgu türündedir. Arif v 216 filminde de Gora filminde yakın arkadaş olan Arif ile Robot 2016 karakterleri yer almaktadır. Arif'in yakın arkadaşı Robot 216 Arif'in yanına, dünyaya gelir. 216'nın amacı dünyaya adapte olmaktır ve bu konuda dünyada tanıdığı tek arkadaşı olan Arif'ten yardım ister. İkilinin komik serüveni burada başlar. Normal insanlar gibi yaşamaya çalışan Robot 216 ne yaparsa yapsın, robot olduğu gerçeğini gizleyememektedir. Ayrıca Robot 216 dünyada yaşayan birine de aşık olmuştur. Ancak beklemedikleri olaylar ile karşılaşırlar. Kötü planlar içinde olan bir iş adamı Robot 216'yı kandırmaktadır. Bunu anlayan Arif ise bu olayın peşine düşer. Arif v 216 720p izle, Arif v 216 HD izle, Arif v 216 full HD izle.
  • 2018
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 7.3
  • 85
  • 0
  A.R.O.G HD Full İzle
  Tüm Bilgiler
  A.R.O.G HD Full İzle Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler 
  Yerli Film
  A.R.O.G full izle, A.R.O.G HD izle. 2002 yılında gösterime giren A.R.O.G filmi bilim kurgu, fantastik komedi alanlarında fenomen haline gelmiş, G.O.R.A filmindeki baş kahramanımız Arif’in maceralarını işleyen bir yapıt olarak karşımıza çıkmaktadır.Filmin önceki serisinde Komutan Logar ile giriştiği mücadelelerden dolayı Logar, kendisini cezalandırmak adına kahramanımızı 1 milyon yıl geriye ışınlar. Kendini bir anda yontma taş çağında bulan kahramanımız, yine kendine has tarzıyla insanlarla çabucak kaynaşarak bu dönemdeki insanlar için medeniyeti biraz erken getirecektir. Bunun yanında hamile olan eşinin yanına gidebilmek için de çareler düşünmekte, zaman makinesi icat etmeye çalışarak günümüze dönme planları yapmaktadır. Fakat atladığı bir konu vardır ki bu dönemin insanları Arifin hayalindeki medeniyet fikirlerine pek de sıcak bakmamaktadır. A.R.O.G 720p izle, A.R.O.G direk izle, A.R.O.G full HD izle.
  • 2008
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 7.3
  • 90
  • 0
  G.O.R.A. HD İzle
  Tüm Bilgiler
  G.O.R.A. HD İzle Aile Filmleri, Komedi Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  GORA izleG.O.R.A. 720p izle, G.O.R.A. HD izle. 2004 yılında yayına giren GORA filmi yüksek bütçeli bir yapım olarak bilimkurgu ve komediyi harmanlayıp gişe rekorları kıran filmler kategorisinde dönemine damga vurmuştur.Antalya’da ticaretle uğraşan cingöz bir adam olan Arif’in dükkanına bir gün uzaylılar gelerek kendisini G.O.R.A adlı gezegenlerine götürürler. Ne olduğunu anlayamadan kendini başka bir yerde bulan kahramanımız, kendi yöntemlerince bu tuhaf gezegenden bir an önce kurtulmanın planlarını yapmaktadır. Bu esnada gezegenin prensesine âşık olur. Fakat atladığı bir detay vardır ki kötü kalpli Komutan Logar da Ceku isimli bu prensese âşıktır. Gezegenden kurtulmak için planlar yaparken sevdiği kızı da yanında götürmek istemesine rağmen Komutan Logar’a karşı da amansız bir mücadele vermek zorunda kalacaktır. G.O.R.A. full HD izle, G.O.R.A. direk izle, G.O.R.A. izle.
  • 2004
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 7.8
  • 235
  • 0
  Babam ve Oğlum Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Babam ve Oğlum Full İzle Aile Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Babam ve Oğlum izleBabam ve Oğlum izle, Babam ve Oğlum 720p izle. Türk sinemasında çok büyük yer edinmiş olan dram türündeki Babam ve Oğlum filmi 2005 yılında seyircisiyle buluşmuş ve insanlarda derin izler bırakmış acı dolu bir filmdir. Darbe dönemlerinde geçen filmde Sadık’ın babası onun ziraat mühendisliği okumasını ve çiftliği idare etmesini ister ama o politik işlere karışır ve babasını hiçe sayarak İstanbul’da gazetecilik okumaya gider. Yıllar sonra köyüne dönmek zorunda kalır ve annesini küçük yaşta kaybeden oğlu Deniz ile birlikte babasının yanına döner. Babası Hüseyin, yıllar süren küskünlüğü atlatmakta zorlanır ama zaman geçtikçe küçük Deniz sayesinde araları düzelmeye başlar. Her şey yolunda giderken bu ailenin yaşadığı büyük bir dram herkesi ağır bir şekilde etkileyecektir. Babam ve Oğlum HD izle, Babam ve Oğlum Full izle, Babam ve Oğlum izle.
  • 2005
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 8.4
  • 228
  • 0
  Bizi Hatırla HD Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Bizi Hatırla HD Full İzle Aile Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Bizi Hatırla Türk Aile Filmi izleBizi Hatırla 720p izle, Bizi Hatırla direk izle. 2018 yapımı bir dram filmi olan Bizi Hatırla filmi, babasıyla arasına mesafe girmiş olan bir adamın, babasının rahatsızlanması üzerine yeniden bağ kurmak için yaptıklarını anlatıyor. Azimli ve çalışkan bir adam olan Kaan istediği konuma gelebilmek için yıllarca emek vermiştir. Evli ve iki çocuk babası olan Kaan'ın bu sakin ve düzenli hayattan başka istediği bir şey yoktur. Ancak bu hayatı kurabilmek ve bu düzeni oturtabilmek için yoğun bir şekilde çabalarken, bir sahil kentinde yaşayan babasını ihmal etmiştir. Ancak babasının rahatsızlanması ile bu durum değişecektir. İşlerinin yoğunluğundan dolayı babasını yanına gidemeyen Kaan babası Eşref'i İstanbul'a, evine getirir. Babası Eşref ise oğluna ve ailesine yük olma düşüncesi ağır geldiğinden kendi evine geri dönmek ister. Baba oğul, bir yandan bu durumun içinden nasıl çıkacaklarını düşünürken bir yandan da aralarındaki bağı yeniden anlamlandırmaya çalışırlar. Bizi Hatırla full HD izle, Bizi Hatırla direk izle, Bizi Hatırla HD izle.
  • 2018
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 8.1
  • 244
  • 0

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.