page contents
Reklamı Gizle[x]

Joe Pantoliano

 1. Matrix 1 Full HD Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Matrix 1 Full HD Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Matrix 1 Full HD 720p - 1080p izleMatrix 1 izle, Matrix 1 Türkçe dublaj izle, Matrix 1 filmini izle.İlk çıktığı günden bu yana milyonlarca kişi tarafından sevilerek izlenmiş Matrix filmi felsefi olarak derin ve hayat ile ilgili sorulara cevap arayan bir film olarak görülmektedir. Filmin baş kahramanı olan Thomas, bilgisayar teknolojileri alanında çalışan bir insandır. Aynı zamanda internette Neo takma adı ile hacker olarak çeşitli işler yapan Thomas bir gün siyah giyimli bir adam tarafından takip edildiğini fark eder. Takibi araştırırken Morpheus isimli biri ile karşılaşan Neo’ya şok etkisi yaratacak bilgiler verilir. İnsanoğlunun aslında uzaylıların sömürgesi altında olduğunu ve yaşadığımız hayatın aslında bir illüzyon ve kurgudan ibaret olduğunu öğrenen Neo kendini, bu durumdan kurtulmak isteyen bir grup insanın arasında bulur. The Matrix Türkçe dublaj 1080 p.
  • 1999
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.7
  • 305
  • 0
  Çılgın İkili 2 Türkçe Dublaj İzle
  Tüm Bilgiler
  Çılgın İkili 2 Türkçe Dublaj İzle Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Çılgın İkili 2 HD izleÇılgın İkili 2 HD izle, Çılgın İkili 2 full izle. 2003 yılı ABD yapımı polisiye komedi türündeki filmde kahramanlarımız ilk filmde olduğu gibi Marcus Bennett ve Mike Lowrey’dir. Miami narkotik biriminde görevli olan bu iki polis yeni bir görevle karşımıza çıkarlar. Verilen yeni göreve bir uyuşturucu akışını izlemeleri istenmektedir. Yaptıkları araştırmalar ve takipler onları bu işlerin elebaşına götürmektedir. Ancak oldukça tehlikeli olan bu işte şehrin uyuşturucu baronuna karşı bir mücadele verilmesi gerekecektir. Bu arada aralarında bazı özel olaylarda yaşamakta olan ikili tüm bunların yanında büyük bir uyuşturucu çetesini çökertmeyi de başarmak istemektedir. Çok sevilen çılgın ikili serisinin ikinci filmi çok daha yüksek bir aksiyona sahne olmanın yanında eğlenceli bir film olarak da karşımıza çıkmaktadır. Çılgın İkili 2 720p izle, Çılgın İkili 2 direk izle, Çılgın İkili 2 HD izle.
  • 2003
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.9
  • 379
  • 0
  Çılgın İkili 1 HD İzle
  Tüm Bilgiler
  Çılgın İkili 1 HD İzle Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Çılgın İkili 1 Full HD 720p izleÇılgın İkili 1 720p izle, Çılgın İkili 1 full izle. 1995 yılı ABD yapımı polisiye komedi türündeki filmde Miami’de uyuşturucu biriminde görevli iki ortağın yaşadığı maceralar konu edilmektedir. Mike Lowry ve Marcus Brunett adındaki iki ortak birçok uyuşturucu ticaretini engelleyerek görevlerini yerine getirmektedirler. Ancak bu sefer çok daha büyük bir işi karşılarına çıkacaktır. Polisin elinde olan büyük bir miktardaki uyuşturucunun çalışması çılgın ikili filminde maceranın başlamasını sağlar. Çalınan bu büyük miktardaki malın geri alınması için 72 saat gibi kısa bir süreleri olan ikili bu işlerin yanında bir tanık koruma programını da yürütmektedirler. Macera ve aksiyonu bol olan film bunun yanında oldukça eğlenceli ve komik bir olmayı da başarmaktadır. Çılgın İkili HD izle, Çılgın İkili Türkçe izle, Çılgın İkili direk izle.
  • 1995
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.2
  • 349
  • 0
  Akıl Defteri HD İzle
  Tüm Bilgiler
  Akıl Defteri HD İzle Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Akıl Defteri full izle, Akıl Defteri 720p izle. Dünyaca ünlü yönetmen Christopher Nolan tarafından yönetilen ve yine hem kendisi hem de kardeşi dünyaca ünlü senarist Jonathan Nolan tarafından kaleme alınan senaryosu ile Akıl Defteri, sıra dışı kurgusu, yönetmenin sonraki filmlerinde de kullandığı çekim teknikleri ile oldukça beğenilen bir gizem ve gerilim filmi olarak bilinmektedir. 2000 yılında dünyadaki gösterimini tamamlayan film ülkemizde 27 Ocak 2001 yılında vizyona girmiştir.Akıl Defteri HD izleKısaca konusundan bahsedilecek olunursa filmde, kısa süreli hafıza kaybı yaşayan bir adamın karısının katillerini bulma çabası işlenmektedir. Sonraki yıl Oscar’a en iyi senaryo dalında aday olan Akıl Defteri filmi Guy Pearce, unutulmaz karakter Leonard’a hayat verirken Matrix filminde Trinity rolünde gördüğümüz Carrie-Anne Moss ise film Natalie karakterini canlandırmaktadır. Akıl Defteri HD izle, Akıl Defteri Türkçe izle, Akıl Defteri full izle.
  • 2000
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.5
  • 500
  • 0

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.