page contents
Reklamı Gizle[x]

Jamie Waylett

 1. Harry Potter 6 Melez Prens Full HD Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Harry Potter 6 Melez Prens Full HD Türkçe Dublaj izle Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Harry Potter 6 izleHarry Potter 6 izle, Harry Potter 6 Türkçe dublaj izle. 2009 yılında ünlü roman serisinden uyarlanarak vizyona giren Harry Potter ve Melez Prens filmi serinin altıncı filmidir. Harry Potter ve arkadaşları filmde okulun altıncı yılında Lord Voldemort ile olan savaşlarına devam etmektedir. Filmde Potter, Voldemort’un geri döndüğü anlaşıldıktan sonra seçilmiş kişi olarak görülmektedir. Ölen vaftiz babası Sirius Black’tan kalan mirasını kardeşliğe bağışlamıştır. Dumbledore ile birlikte Horace Slughorn’u ikna eden Harry, onun okulda eğitim vermesini sağlayarak Horace’den Voldemort’un geçmişi hakkında bilgiler alır. Bu derslerde Melez Prens’e ait olan kitabı bulur ve seherbaz olma konusunda başarılar elde eder. Bir yandan da Dumbledore ile birlikte Voldemort’un yarattığı hortkulukları yok etmeye çalışır. Ancak Dumbledore suikaste kurban giderek öldürülür. Harry Potter 6 HD izle, Harry Potter Melez Prens izle.
  • 2009
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.6
  • 443
  • 0
  Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı Full HD izle Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Harry Potter 5 Filmini izleHarry Potter 5 izle, Harry Potter 5 Türkçe dublaj izle. 2007 yılında ünlü roman serisinden uyarlanarak gösterime giren Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı filmi fantastik macera filmi olarak büyük beğeni toplamıştır. Hogwarts büyücülük okulunda eğitim alan Harry Potter ve arkadaşları Ronald Wesley ve Hermonie Granger’ın maceralırını anlatan bu filmde Potter, beşinci sınıf eğitimini almaktadır. Ailesini katili ve dünyanın bilinen en kötü büyücülerinden birisi olan Tom Marvolo Riddle yani Lord Voldemort ile olan savaşı konu alınmıştır. Ailesi ile tatilde olan Harry, kuzenini korumak için Patronus büyüsü yapar. Sonrasında yargılanarak önce okuldan kovulan sonra affedilen Harry, arkadaşları ile birlikte kurduğu Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nda büyük büyücülerin yardımı ile Voldemort ile olan hesabında birçok genç büyücüye savunma eğitimleri vererek, hazırlık yapar. Harry Potter 5 HD izle, Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle.
  • 2007
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.5
  • 342
  • 0
  Harry Potter 4 Ateş Kadehi Full Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Harry Potter 4 Ateş Kadehi Full Türkçe Dublaj izle Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Harry Potter 4 Full HD izleHarry Potter 4 izle, Harry Potter 4 Türkçe dublaj izle. Kitap serisinin dördüncü filmi olan Harry Potter ve Ateş Kadehi filmi her yıl düzenlenen üç büyücüler turnuvası temasında şekilleniyor. Harry Potter yaşı tutmaması üzerine yarışmaya katılamazken adı geçen ateş kadehinin seçtiği kişiler arasında birden adının çıkması dolayısı ile şekillenen bir kurgu etrafında macera başlıyor. Harry Potter ve Ateş Kadehi bu filmin sonunda izleyicisini büyük bir sürpriz beklemekte olup sonuna kadar tek solukta izlenecek tarzda filmi sunmaktadır. Yazarının kurgusunun akıcılığı ile birleşen muhteşem oyunculuk ve görsel efektler fantastik filmleri severler için iyi bir seçenek. Harry Potter Ateş Kadehi izle, Harry Potter Ateş Kadehi Türkçe dublaj izle.
  • 2005
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.7
  • 477
  • 0
  Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı Full Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı Full Türkçe Dublaj izle Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Harry Potter 3 Türkçe Dublaj izleHarry Potter 3 izle, Harry Potter 3 Türkçe Dublaj izle. Bir kitap serisinden uyarlanan Harry Potter serisi tüm filmleri ile ilgi uyandırırken serinin Harry Potter ve Azkaban Tutsağı filmi ayrıca görsel efektleri ile izleyiciyi kendine kilitlemektedir. Serisinin üçü kitabı olan filmin konusu yaz tatilinde olan Harry Potter’ın belirtilen ölçüde büyüden uzak durarak tatil yaşaması üzerineyken gelen Marge hala ile zaten diğer aile fertleri tarafından büyük ölçüde zorlanıyor olan Harry’nin bir an da istemsizce büyüye başvurması ile başlıyor. Hala birden bir top gibi şişmeye başlayarak balon halini alıyor. Filmin ilerleyen saatlerinde Harry Potter ve Azkaban Tutsağı yollarının kesişmesi konu ediliyor. Harry Potter Azkaban Tutsağı izle, Harry Potter 3 HD izle.
  • 2004
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.9
  • 429
  • 0
  Harry Potter 2 Sırlar Odası Full Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Harry Potter 2 Sırlar Odası Full Türkçe Dublaj izle Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Harry Potter 2 HD izleHarry Potter 2 izle, Harry Potter 2 Türkçe dublaj izle. Harry Potter ve Sırlar Odası ABD ve İngiltere yapımı fantastik türünde filmdir. 2002 vizyon tarihindeki film 2 saat 30 dakikadır. Harry Potter ve Sırlar Odası filminde Harry’ye yanlarında kaldığı ailesinde Dursley’ler kötü davranmaktadır. Harry bu eziyetten kurtulmak için en sevdiği okulu Hogwarts’a dönmek ister. Dönme vakti geldiğinde elf olan Dobby okulda felaketle karşılacağı konusunda onu uyarır. Sırlar odası açılır ve o karanlık güç Hogwarts’ın üzerinde egemen olmaya çalışır. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okulunda Profesör Snape ondan hoşlanmaz. Draco Malfoy da nefret eder. Harry arkadaşlarıyla okula başlar ancak öğrenciler ise ilginç biçimde taşa dönüşür. Kimin yaptığı ise gizemini korur. Harry Potter 2 HD izle. Harry Potter Sırlar Odası izle.
  • 2002
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.4
  • 343
  • 0
  Harry Potter 1 Felsefe Taşı Full Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Harry Potter 1 Felsefe Taşı Full Türkçe Dublaj izle Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Harry Potter 1 izleHarry Potter 1 izle, Harry Potter Türkçe dublaj izle. Harry Potter ve Felsefe Taşı ABD ve İngiltere yapımı fantastik, aile, macera türünde bir filmdir. 2002 vizyon tarihli film 2 saat 32 dakikadır. Harry Potter’in ailesi trafik kazasında ölür. Yalnız kalan Harry sığınacak yeri olmadığından arasının iyi olmadığı teyzesinin yanına gider. Ancak kötü davranışlarla büyütülür. Harry Potter artık 11 yaşındadır ve yetenekleri ortaya çıkmaya başlar. Eşyaları hareket ettirmek gibi ilginç durumlarını fark eder. Kısa zamanda Hogwarts büyücülük okulundan davet alır. Amacı ise ailesinin şüpheli kazasını araştırmak ve suçluları cezalandırmaktır. J.K. Rowling’in aynı isimli kitabından sinemaya uyarlanmıştır. Harry Potter ve Felsefe Taşı filmii Harry Potter serisinin ilk filmidir. Harry Potter Felsefe Taşı izle, Harry Potter 1 Felsefe Taşı full hd izle.
  • 2001
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.6
  • 359
  • 0

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.