page contents
Reklamı Gizle[x]

Emma Thompson

 1. Siyah Giyen Adamlar 3 Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Siyah Giyen Adamlar 3 Full İzle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Siyah Giyen Adamlar 3 Türkçe Dublaj izleSiyah Giyen Adamlar 3 HD izle, Siyah Giyen Adamlar 3 full izle. 2012 yılı ABD yapımı bilimkurgu komedi türündeki film serinin üçüncü filmidir. İlk iki filmde alışık olduğumuz gibi başka gezegenlerden dünyamıza gelen misafirlerimiz ve onların gizli planları ile ilgilenen ekibimiz, kimseye duyurmadan her filmde dünyayı kurtarmaktadır. Serinin bu filminde de dünyanın sonunun gelmesini sağlayacak birçok olayın başlangıcı gerçekleşmiştir. Ajan J Ajan K’yi bulmak için zamanda geriye gitmek zorunda kalır. Oldukça macera ve dolu ve eğlenceli olan siyah giyen adamlar 3 filminde dünyanın sonunu getirmeye çalışan kahramanlarımız başka gezegenden gelen misafirlerimizi yakalama konusunda her zamankinden zorlu bir göreve gireceklerdir. Ajan J’nin zamanda geriye gitmesi ve Ajan K’yi bulup bu olayları durdurması gerekecektir. Siyah Giyen Adamlar 3 720p izle, Siyah Giyen Adamlar 3 full izle, Siyah Giyen Adamlar 3 Türkçe izle.
  • 2012
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.9
  • 89
  • 0
  Ben Efsaneyim 1080P – 720P Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Ben Efsaneyim 1080P – 720P Türkçe Dublaj izle Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Ben Efsaneyim 1080P izleBen Efsaneyim izle, Ben Efsaneyim Türkçe dublaj izle. Bilim kurgu türünde bir film olarak içerdiği aksiyon ve gizem ögeleri ile beğenilen bir film olan Ben Efsaneyim filmi distopik bir gelecekte geçmektedir. Gizemli bir virüs tarafından insan nüfusunun neredeyse tamamının yok olduğu bir dünyada geçen filmde bilim insanı olan Robert Neville New York kentinde hayatta kalmayı başarmış biri olarak tüm şehirde yalnızca köpeğinin arkadaşlığı ile geriye kalan insanları aramakta ve bu sırada hayatta kalmaya çalışmaktadır. Dünyadaki insan nüfusunu yok eden virüs geriye zombi benzeri yaratıklar bırakmıştır. Bu nedenle de Robert Neville bir yandan virüs için tedaviyi ararken bir yandan da bu yaratıkların tehditleri ile uğraşmakta aynı zamanda da sağ kalan diğer insanları arayışına devam etmektedir. I Am Legend Türkçe dublaj izle, I Am Legend 720p izle.
  • 2007
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 324
  • 0
  Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 izleHarry Potter ve Ölüm Yadigarları 2 izle, Harry Potter Bölüm 2. Harry Potter ve Ölüm Yadigârları Bölüm 2, J. K. Rowling’in aynı isimli kitabından uyarlanmış olan serinin ikincisidir. Harry Potter serisinin ise sekizinci filmidir. 1’in devamı olarak Harry Potter Lord Voldemort’a ait olan Hortkulukları bulmaya ve yok etmeye çalışmaktadır. Bunu yapmak için türlü maceralara atılır. Lord’un ruunun parçalarının bir kısmını bulmuş ve yok etmiş olan Harry Potter ve arkadaşları arayışlara devam etmekte ve ölüm yiyenler ile adeta bir ölüm kalım mücadelesi vermektedirler. Harry ve ekibi ölüm yadigarlarının gizemini çözebilmek için büyük mücadele verirler. İzleyicileri bütün Harry Potter serisinde olduğu gibi yine macera dolu dakikalar bekliyor. Ölüm Yadigarları 2 izle, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 2 Türkçe dublaj izle.
  • 2011
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.6
  • 340
  • 0
  Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı Full HD izle Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Harry Potter 5 Filmini izleHarry Potter 5 izle, Harry Potter 5 Türkçe dublaj izle. 2007 yılında ünlü roman serisinden uyarlanarak gösterime giren Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı filmi fantastik macera filmi olarak büyük beğeni toplamıştır. Hogwarts büyücülük okulunda eğitim alan Harry Potter ve arkadaşları Ronald Wesley ve Hermonie Granger’ın maceralırını anlatan bu filmde Potter, beşinci sınıf eğitimini almaktadır. Ailesini katili ve dünyanın bilinen en kötü büyücülerinden birisi olan Tom Marvolo Riddle yani Lord Voldemort ile olan savaşı konu alınmıştır. Ailesi ile tatilde olan Harry, kuzenini korumak için Patronus büyüsü yapar. Sonrasında yargılanarak önce okuldan kovulan sonra affedilen Harry, arkadaşları ile birlikte kurduğu Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nda büyük büyücülerin yardımı ile Voldemort ile olan hesabında birçok genç büyücüye savunma eğitimleri vererek, hazırlık yapar. Harry Potter 5 HD izle, Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle.
  • 2007
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.5
  • 340
  • 0
  Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı Full Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı Full Türkçe Dublaj izle Aile Filmleri, Fantastik Filmler 
  Türkçe Dublaj
  Harry Potter 3 Türkçe Dublaj izleHarry Potter 3 izle, Harry Potter 3 Türkçe Dublaj izle. Bir kitap serisinden uyarlanan Harry Potter serisi tüm filmleri ile ilgi uyandırırken serinin Harry Potter ve Azkaban Tutsağı filmi ayrıca görsel efektleri ile izleyiciyi kendine kilitlemektedir. Serisinin üçü kitabı olan filmin konusu yaz tatilinde olan Harry Potter’ın belirtilen ölçüde büyüden uzak durarak tatil yaşaması üzerineyken gelen Marge hala ile zaten diğer aile fertleri tarafından büyük ölçüde zorlanıyor olan Harry’nin bir an da istemsizce büyüye başvurması ile başlıyor. Hala birden bir top gibi şişmeye başlayarak balon halini alıyor. Filmin ilerleyen saatlerinde Harry Potter ve Azkaban Tutsağı yollarının kesişmesi konu ediliyor. Harry Potter Azkaban Tutsağı izle, Harry Potter 3 HD izle.
  • 2004
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.9
  • 428
  • 0

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.