page contents
Reklamı Gizle[x]

Aladdin Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı

Aladdin Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı

  Nisan 19, 2019

  167 Okunma

2019 yılında vizyona girecek olan Aladdin merakla beklenen filmler arasında yer alıyor. 1992 yılında Disney tarafından ilk defa çizgi film olarak çekilen Aladdin filmi teknolojinin ilerlemesi ile birlikte tekrar çekilmiştir.

2019 yılında vizyona girecek olan Aladdin merakla beklenen filmler arasında yer alıyor. 1992 yılında Disney tarafından ilk defa çizgi film olarak çekilen Aladdin filmi teknolojinin ilerlemesi ile birlikte tekrar çekilmiştir. Bilgisayar destekli programlar ile düzenlenen film animasyon olarak seyirciler ile buluşacaktır. Ülkemizde 24 Mayıs tarihinde seyirciler ile buluşacak olan film merakla beklenmektedir. Filmin yönetmen koltuğunda ünlü filmlerin yönetmeni Guy Ritchie oturuyor. Filmde cin karakterini ünlü oyuncu Will Smith, Aladdin karakterini ise Mena Massoud canlandırıyor.

Yayınlanan fragman ile birlikte film pek çok seyircide heyecan oluşturmuş durumdadır. Aladdin filmi konu olarak Aladdin ve onun bulduğu cin çevresinde geçmektedir. Agrabah şehrinde yaşayan genç Aladdin burada pazarlardan yiyecek bir şeyler çalarak geçimini sağlamaktadır. Hırsızlık yapsa da temiz kalpli bir gençtir. Şehirde bulunan Prenses Jasmine babası tarafından zorla evlendirilmek istenmektedir. Aladdin bunu engellemek için boyundan büyük bir mücadeleye girer. Harikalar Mağarası’nda bulunan lambayı bularak cini çıkartmak için uğraşıyor. Cinden olan üç dilek hakkı ile Prensesi kurtaracağını düşünüyor.

Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.