page contents
Reklamı Gizle[x]
 1. Er Ryan’ı Kurtarmak Full Hd Türkçe Dublaj İzle

  Er Ryan’ı Kurtarmak Full Hd Türkçe Dublaj İzle

  720P Türkçe Dublaj

  Ödüllü ve en iyi savaş filmleri deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan Er Ryan’ı Kurtarmak filmini sitemizden full HD ve Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.Er Ryan’ı Kurtarmak, İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşanan olayları anlatan bir filmdir. Ryan ailesinin üç çocuğu, bu savaşta ölmüştür. Son çocuk ise Normandiya Çıkartması içerisinde görev almaktadır. Çocukların annesinin isteği ile hayatta kalan son kardeş Er James Ryan’ı kurtarmak için özel bir ekip görevlendirilir. Er Ryan’ı Kurtarmak Full Hd ile sekiz kişilik özel ekibin James Ryan’ı kurtarmak için verdikleri zorlu mücadele anlatılmaktadır. Birliğin başında bulunan Yüzbaşı John Miller hem askerlerinin hayatını hem de görevini düşünmektedir. Askerler açısından bir kişiyi kurtarmak için sekiz kişiyi tehlikeye atmak oldukça saçma gelse de bu görev için verdikleri mücadele ve sonucundaki başarı takdir edilecek türdendir. Savaş ve çatışma sahneleriyle başarılı bir yapıt olarak görülür.Gerçeğe dayanan her savaş filmi gibi Er Ryan’ı Kurtarmak filmi de içimizi burkan, hüzünlü bir hikayeye dayanmaktadır.
  Er Ryan’ı Kurtarmak Full Hd Türkçe Dublaj İzle 1.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  1.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.8   818

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    HsynYylal Mart 19, 2019 22:13:03

  Her izlediğim de duygulanırım.

 2. avatar
    Aycaa__22 Mart 19, 2019 22:13:30

  Savaşlarda yaşanan acıyı o kadar güzel anlatmışlar ki.

 3. avatar
    Ciuapipiltin Mart 19, 2019 22:13:46

  Bu film her yaş kitlesine hitap ediyor, izlemeyen kalmamalı.

 4. avatar
    khrmnisa52 Mart 19, 2019 22:14:01

  2’nci dünya savaşını anlatan müthiş bir film.

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.