page contents
Reklamı Gizle[x]
2014
Power
İncele
Power
2014 yılında izleyicisi ile buluşan dizi, polisiye ve dram türleriyle dikkat çekmektedir. Power dizisi Ghost lakabı ile de bilinen James St. Patrick isimli bir iş adamının hayatı üzerinde durmaktadır. Buna göre sıradan bir hayatı varmış gibi görünen Patrick, aslında gizli bir ikinci hayat yaşamaktadır ve bu ikinci hayatında Truth adında bir gece kulübü işletmektedir. Aynı zamanda New York’taki bir uyuşturucu şebekesinin içerisinde yer almaktadır. Bu iki farklı hayatını dengeli bir şekilde sürdürmeyi başaran James St. Patrick, bir gün mensubu olduğu uyuşturucu şebekesinden ayrılıp sadece iş adamı olarak sürdürdüğü hayatına devam etmek ister ve işler bu noktada bir hayli karışır.
 • 2014
 • 60
 • IMDb 7.5
 • 33
 • 0
Outlander
İncele
Outlander
Amerikan televizyon kanalı Starz’ın yapımı olan Outlander (Yabancı) adlı dizi, yazar Diana Gabaldon’un seri romanlarından derlenerek senaryolaştırıldı.Tarihin; aşk, gizem, macera ve fantastik ögelerle buluştuğu dizi, 2014 yılında ilk sezonu ile seyircilerin beğenisine sunuldu. Şu ana kadar 4 sezonu yayınlanan dizi, daha ilk sezonundan başlayarak dünyanın dört bir yanında hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaştı.Dizide hemşire Claire Randall’ın, büyük bir savaşın eşiğindeki 18. yüzyıl İskoçyasına yaptığı zaman yolculuğu ve orada tanışıp âşık olduğu Jamie Fraser ile yaşadığı aksiyon dolu maceralar anlatılmaktadır. Yönetmen koltuğunda Ronald D. Moore’un oturduğu dizide başrolleri Caitriona Balfe (Claire Randall) ve Sam Heughan (Jamie Fraser) paylaşıyor.
 • 2014
 • 60
 • IMDb 7.2
 • 39
 • 0
True Detective izle
İncele
True Detective izle
True Detective Türkçe Dublaj izleİlk defa 2014 yılında Amerikan HBO kanalında yayınlanan true detective dizisi, tam olarak antoloji tarzında bir dizi olarak görülebilir. Suç-drama dizisi true detective izle olarak da anılan bu yapımda her sezon farklı iki dedektifin yaşadıkları olaylar anlatılıyor. İlk sezonda Matthew McConaughey ve Woody Harrelson tarafından true detective türkçe dublaj izle canlandırılan dedektifler sayesinde dizi büyük bir beğeni topladı. Çift zamanlı olarak true detective türkçe altyazılı izle çekilen dizide günümüzden sahneler ve flashbackler ile geçmişten sahneler bulunuyor. Dizinin ikinci sezonunda ise Colin Farrell ve Rachel McAdams rol alıyor. Her sezonda önemli bir cinayet true detective hd izle soruşturması konu edilirken, biryandan da dedektiflerin yaşadıkları anlatılıyor. Özellikle dizi felsefi bir yapıya da sahip olarak yayınlandığı dönemde büyük beğeni toplamıştır.
 • 2014
 • 60
 • IMDb 8.2
 • 58
 • 0
Z Nation Full HD izle
İncele
Z Nation Full HD izle
Z Nation Türkçe Altyazılı izleSon yıllarda pek çok kişinin severek izlediği zombi dizileri ve filmlerine en güzel örneklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Z Nation ilk olarak 2014 yılında yayınlanmaya başlamış ve beş sezon Z Nation Türkçe dublaj izle boyunca devam etmiş bir dizidir. Amerika ve dünya genelinde en çok izlenen Z Nation HD izle diziler arasında yer almıştır. Dizinin genel olarak konusu dünyayı saran zombi tehlikesine karşı insanların yaptıkları mücadeledir. Zombi virüsünün sardığı dünyada, sadece bir kişide bu virüse Z Nation izle karşı bağışıklık bulunmaktadır. Özel bir ekip bu kişiyi bularak zombi virüsüne karşı çalışmalar yapılmasını sağlamaya çalışmaktadır. İnsan ırkının geleceği için bu zorlu görevde pek çok zorlu mücadele ekibi beklemektedir. Heyecan ve aksiyon dolu sahnelere sahiptir.
 • 2014
 • 44
 • IMDb 6.4
 • 67
 • 0
Cosmos Bir Uzay Serüveni
İncele
Cosmos Bir Uzay Serüveni
Cosmos Kozmos BelgeseliKozmos belgeseli izle, ABD’li bir gökbilimci olan Carl Sagan’ın 1980 senesinde sunmuş olduğu ve çığır açan Cosmos’un devamı niteliğinde olan belgesel dizi olan Cosmos: Bir Uzay Serüveni Neil deGrasse Tysın’ın anlatımı ve Haluk Bilginer’in de seslendirmesi ile birleşmiş, ortaya evrenin uzak köşelerini keşfe çıkan bir belgesel çıkmıştır.Kozmosu bilinmekte olan geçmişi, modern bilimin ilerlemesi ile yoluyla uzay belgeseli izle Hayal Gemisini yönlendirir. Son derece popüler olan bu seri 1 sezon, 13 bölümden oluşmuştur. Her bölümde farklı konulara değinerek bize evrenin gizli ve uzak köşelerini keşfe çıkaran diziye Samanyoluna Bir Bakış bölümü ile merhaba diyebilirsiniz. Son bölüm ise Özgür Dünya olmakta birlikte sizlere elveda denmektedir, uzay konulu belgesel izle.
 • 2014
 • 60
 • IMDb 8.2
 • 132
 • 0
Forever Dizisini HD izle
İncele
Forever Dizisini HD izle
2014 yılında yayınlanan Forever, ABD yapımlı dram türünde çekilmiş bir dizidir. Dizide, Doktor Henry Morgan New York’ta yaşayan adli tıpta çalışan bir doktordur. Kimsenin bilmediği bir sırrı vardır bu da ölümsüz Forever izle olmasıdır. Kadavralar üzerinde yaptığı çalışmalarda aslında neden ölümsüz olduğunun sebebini Forever HD izle öğrenmeye çalışmaktadır. 35 yaşına geldiğinde ölen Doktor Henry, yeniden Forever Türkçe dublaj izle doğmuştur ve sonrasında defalarca ölmesine rağmen yeniden doğar. 200 yıl geçmesine rağmen hala 35 yaşındaki görüntüsü kalır. Neden ölümsüz Forever Türkçe altyazılı izle olduğunun sebebini kendisi de bilmez ve öğrenmenin peşine düşer. Korku dolu deneyler yaparak sebebini öğrenmeye çalışan doktor, deneyler sırasında kendisini defalarca öldürür ama yine de yeniden doğmaktadır. Dizide doktorun gizem dolu hikayesi anlatılmaktadır.
 • 2014
 • 44
 • IMDb 7.6
 • 107
 • 0
The Flash Türkçe Dublaj izle
İncele
The Flash Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
The Flash izleAmerika’da bir dönem çok popüler olan çizgi romanlarda dizi şeklinde uyarlanmış yapımlardan bir tanesidir the flash Türkçe dublaj izle. DC Comis tarafından oluşturulan çizgi roman daha sonra Warner Bros tarafından dizi haline getirilmiştir. The Flash, temel konu olarak çok hızlı hareket eden bir süper kahramanı konu etmektedir. Kahraman Central Polis Departmanı’nda çalışan the flash izle adli laboratuvar uzmanı olan Barry Allen’dir. Berry görev sırasında talihsiz bir kaza geçirir ve yıldırım çarpmasına maruz kalır. Bu olaydan sonra vücudunda fiziksel olarak değişiklikler olduğunu fark eder the flash hd izle. Kalbi normalden hızlı atmaya başlar, güçlenir ve kırılan kolu daha hızlı şekilde iyileşir. Süper bir kahraman olduğunu anlayan Barry’ye kıyafet hazırlanır ve dizinin adını oluşturan isim verilir. Barry Allen karakterini Grant Gustlin canlandırmaktadır.
 • 2014
 • 44
 • IMDb 6.7
 • 403
 • 0
Gotham
İncele
Gotham
Gotham, izleyicilere Batman filmlerinden tanıdık geliyor. Bu sefer bir dizi halinde karşımıza çıkıyor ve 2014 Eylül ayında izleyiciyle buluşmuştur. Dizide de Gotham’ın Batman’dan önceki hali ve Gotham’da yaşananlar, yaşayanlar anlatılıyor. Dizinin merkezinde polis departmanında çalışan James Gordon var. Gordon, şehirdeki yüzlerce farklı kötü adamla mücadele ediyor. Şehrin sükûneti ve emniyetini sağlamak için mücadele veriyor. Fakat Gotham şehri tam bir kaos yuvasıdır. Kötülükler her tarafta kol gezmektedir. Her tarafta bir yozlaşmıştık vardır. Bu aşamada Gordon Bruce’un Batman’a dönüşme yolculuğuna tanıklık ediyor. Adaleti sonuna kadar sürdürmeye çalışıyor. Dizide Penguen, Bilmececi, Kedi Kadın, Zehirli Sarmaşık gibi Batman evreninin pek çok meşhur karakteri genlik halleriyle karşımıza çıkıyor.
 • 2014
 • 43
 • IMDb 6.9
 • 176
 • 0

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.