page contents
Reklamı Gizle[x]
Western Diziler
Westworld izle
İncele
Westworld izle
Westworld Türkçe Dublaj izleEkim 2016 tarihinde yayınlanan ve yayınlandığı günden itibaren adından sıkça söz ettiren Westworld dizisi dram, bilim kurgu, gerilim türünde bir dizidir. Dizi aynı adı taşıyan başarılı filmden televizyona uyarlamadır. Westworld zengin kesimin oyun oynamak için katıldığı, tamamen yapay zeka ürünü olan Vahşi Batı Westworld Türkçe dublaj izle temalı eğlence parkıdır. Parktaki hizmet edenler aynı insan gibi görünen robotlardır. Özellikle teknoloji ve yapay zeka konularını sevenlerin dikkatini çekmiştir. Önemli kişilerin katıldığı oyunlarla dolu  Westworld adındaki parkın merkezindeki gizemli olaylar anlatılmaktadır. Macera için robot kovboylarla Westworld izle savaşan parkın müşterileri bir gün parktaki robotların canlanmasıyla zor durumda kalırlar. Özellikle robotlar parktaki iki kişiyi hedef almıştır ve durumlar iyice karışır.
 • 2016
 • 60
 • IMDb 8.1
 • 83
 • 0
Deadwood izle
İncele
Deadwood izle
Deadwood HD izleAmerikan HBO kanalında 3 sezon boyunca 2004-2006 arasında yayımlanan Deadwood dizisi 1870’li yıllarda diziye adını da veren madenci kasabasında yaşananlar üzerinden dönemin gerçek olaylarına ve kişilerine eleştirel bir bakış açısı sunuyor. Güçlü ve zengin adamların kanun Deadwood izle koyucu olduğu bu kasaba bir süre sonra altına hücum eden yabancılara ve yerliler ile yabancılar Deadwood HD izle arasındaki çıkar çatışmalarına sahne olacaktır. Kapitalizm ve Manifest Destiny Deadwood Türkçe dublaj izle başta olmak üzere oldukça sert bir eleştirel yönü bulunan dizide argo sözcükler bol miktarda kullanılarak Deadwood Türkçe altyazılı izle dönemin ahlaki yapısına da gönderme yapılıyor. 28 kez Emmy’e aday gösterilen ve 8 kez de ödülü kazanmayı başaran dizinin bir de Altın Küre ödülü bulunuyor.
 • 2004
 • 55
 • IMDb 8.2
 • 179
 • 0
Hell On Wheels Dizisini Full HD izle
İncele
Hell On Wheels Dizisini Full HD izle
Hell On Wheels izleSes getiren yapımlara imza atan AMC kanalında yayınlanan Hell on Wheels dizisi, Amerikan iç savaşında ölen karısının intikamını almak için mücadele eden bir adamın hikayesini anlatıyor. Vahşi batı ile sınırlı Hell On Wheels izle olmayan bir dönem dizisi izlemek isteyenlere hitap eden ve 1800’lü yılları anlatan dizi 5 sezon boyunca yayılandı. İntikam mücadelesinin Hell on Wheels türkçe dublaj izle kasabasına getirdiği Bohannon bu sırada kanunsuzluğun Hell On Wheels Türkçe altyazılı izle hüküm sürdüğü bu yerde inşa edilen ve tüm kıtayı dolaşacak demiryolu ile ilgili bazı gerçeklerle de yüzleşir. İnşaatta çalışanlar, yöneticiler ve toplumun diğer kesimi ile dönem Hell On Wheels hd izle koşullarını yansıtan dizi, inşaat ilerledikçe kasabanın ilerleyişi ile birlikte iç savaşa dayalı yaralara ve zencilerin yaşadığı kötü şartlara da ışık tutuyor.
 • 2011
 • 60
 • IMDb 7.5
 • 156
 • 0
Western Diziler Western Diziler, sinema sektörünün en eski türlerinden birisidir. Özellikle ABD’de ortaya çıkmış ve bütün dünyayı kasıp kavurmuştur. Kendine has yapısını korumayı başarmış tek tür olduğunu söyleyebiliriz. Zaman içinde gerilim, dram, korku, bilimkurgu unsurlarını bünyesine eklemiş olsa da kendine haslığını muhafaza etmiştir. Western Diziler, izleyiciye eskileri hatırlatır. Konu olarak yıllardır değişmemiş olsa da içeriğine yeni reaksiyonlar katmış ve yan elamanlarıyla kendisini şekillendirmeyi sürdürmüştür. Kahramanlar genel olarak atla gezer ve kafalarında geniş bir şapkaları vardır. Her ne kadar ülkemizde böyle bir insan tarzı olmasa da western diziler izle ülkemizde de geniş ilgi görmeyi sürdürmektedir. Western Dizi Klasikleri Western diziler, günümüzde iki koldan ilerliyor. Bir taraftan eski western dizilerin kalitesinde iyileştirme yapılarak daha canlı hale getirilmekte diğer taraftan ise yeni çekimler aynı konseptte devam etmektedir. Her şekilde izleyicilere eşsiz diziler sunulmakta, ölümle burun buruna gelen, kendi için değil halkı için çalışan, özgürlük mücadelesi verilen kahramanlar karşımıza çıkmaktadır. En İyi Western Diziler Sitemizde yer alan en iyi western diziler özenle seçilmiştir. Her birisi izleyiciler tarafından en çok takip edilen ve en çok beğeni alan, editörlerimizin özverili çalışmalarıyla oluşturulmuş listelerdir. İsterseniz western dizi izle seçeneklerimizi imdb oranlarına göre, site puanlarına göre, yorumlanma sayısına göre, beğeni alma sayısına göre sıralayabilir, seçtiğinizi HD kalitede hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.