page contents
Reklamı Gizle[x]
 1. Orphan Black

  Orphan Black

  İMDb : 7.6 5 Sezon  -   50 Bölüm

  Orphan Black, 30 Mart 2013 tarihinde BBC kanalında yayın hayatına başlamış bir dizidir. Kanada yapımı olan dizi 5 sezondan oluşmaktadır. Aksiyon, drama ve bilim kurgu türünde olan yapım, sıra dışı konusuyla izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Başrollerini Tatiana Maslany, Dylan Bruce, Jordan Gavars ve Maria Doyle Kennedy paylaşmaktadır. Dizi Sarah adlı karakter pis ve karanlık işler yaparak geçimini sağlamaktadır. Sarah, küçük kızı Kira ile yaşamaktadır. Hayatına çeki düzen vermek isteyen Sarah, elinde kalan son malları satarak olduğu yerden uzaklaşmak ister. Metro istasyonundan bilet alır ve oraya gider. İstasyonda genç bir kadının intiharına şahit olur. Sarah, şaşkınlık içerisindedir. Aslında onu şaşırtan intihardan çok ölen kadının Sarah’a çok benzemesiydi. Hatta Sarah’ın kopyası gibiydi. Sarah’ın bu olaydan sonraki hayatı tamamen değişiyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.6   25

Background
 1. Orphan Black 1. Sezon, aksiyon dolu sahneleriyle dikkatimizi çekmektedir. Sarah, metro istasyonunda intihar eden kadının kendisinin tıpa tıp aynısı olduğunu fark edince kadının çantasını alır ve oradan kaçar adımlarla uzaklaşır. Sarah’ın tek düşüncesi elindeki malı satmak ve kızıyla birlikte yeni bir hayata başlamaktır. Ölen kadın Beth’in yerine geçen Sara, her şeyin kolay olacağı kanısına varsa da daha sonra Beth’in hayatının çok da kolay olmadığını ve bu intiharı boşuna yapmadığını anlar. Sarah Beth’in hiç tanımadığı ailesinden olan ikiz kardeşi olduğunu öğrenir. Onun yerine geçen Sarah birçok tehlikeyle karşılaşacaktır. Sarah bu arada Beth dışında ikizlerinin de olduğunu öğrenir ve onları aramaya koyulur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Orphan Black 2. Sezon, 2014 yılında yayınlanmıştır ve on bölümden oluşmaktadır. Bu sezonda Sarah, daha sonra düşman olduğunu öğreneceği Rashel ile tanışır. Rashel, Sarah için tam bir baş belasıdır. Sarah’ın kızı kaybolur ve Sarah bu kayboluşun arkasında Rashel’in olduğunu düşünmektedir. Bunun için her imkanda Rashel’e karşı cephe alır ve onunla mücadele etmeye başlar. Sarah, Beth’in yerine geçtiği için akıllı bir dedektif olan Art ile tanışır ve ondan kızı için yardım ister. Sarah, Art’ın yardımıyla kızını bulur. Felix, Sarah ile aynı aileye evlatlık verilen eşcinsel bir karakterdir. Sarah, Felix’le birlikte aradıkları cavaplara ulaşmak için klon deneylerinin kökünü araştırırlar. Sarah, bu sezonda Rachel’in eline düşer ama klon kulübü onu Rachel’den kurtarır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Orphan Black 3.Sezon, yine soluk kesen sahneleriyle seyircisiyle buluşuyor. Toplam on bölümden oluşan üçüncü sezon Castor’un Sara ve ailesini tehdit ettiği görüntülerle karşımıza çıkıyor. Sarah ve dedektif arkadaşı Art ise Castor’un peşine düşer. Bu arada Sarah, Castor’un oğullarını çok sıkıntıya koyacak bir yol bulur. Helena, Sarah’ın klon ikizidir ve hamiledir. Helena ve Sarah ikinci kez Castor kampında bir araya gelirler. Felix, Sara’yı kaybetmiştir ve onu bulması için Rachel’e baskı yapmaya başlar. Onnie ve bu arada Alison işbirliği içerisinde planlarını yürütürler. Sarah, Castor’un izini bulmak için Felix ve Bayan S ile birlikte araştırmaya koyulurlar ve Londra’da bulurlar. Ve Sarah Castor’la anlaşma yapmak için zorlanır. Donnie ise Helena’ya hediye gönderir sürpriz bir şekilde. Belli ki yaptığı mücadeleye bir ara vermek istiyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Orphan Black 4. Sezon, 2016 Nisan’da izleyicileriyle buluşmuştur. On bölümden oluşan dizide Sarah’ın İzlanda’da çok zor bulduğu sığınağın Neolution saldırısı yüzünden yıkılmasıyla aksiyon dolu sahneler başlamaktadır. Sarah bu sezonda Neolutin müfettişinin peşine düşüyor. Alison ve Donnie ise hamile olan Helena’ya sahip çıkıyor ve onu evlerine alıyorlar. Felix ise kendi öz kimliğini bulmak için bir arayış içerisinde bulur kendisini. Art ve Felix saf klon olan Krystal Godderitch tehlikesini atlatmak için bir araya gelirler. Sarah, karanlıkta Beth’in ruhuyla bağlantı kurmaya çalışacaktır. Donnie ise Neolution’da yakalanır. Sarah buna karşılık olarak Neolution’ın yüksek konumlu bir çalışanına karşı güzel bir plan yapıyor ve Neolution’ı tek seferde yıkma planları yapacaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Orphan Black 5. Sezon, oldukça hareketlidir. Sarah ağır yaralı bir vaziyettedir. Neolution saldırılarından oldukça yara alan Sarah, kurtulmak için ormanın derinliklerine doğru koşmaya başlar. Sarah burada büyük bir yaşam mücadelesi verecektir. Neolution, Sarah’ı yakalar. Sarah, Rachel’in tehditleri yüzünden bu duruma katlanır. Rachel’in Neolution’ın sağ kolu olduğu anlaşılır. Alison ise yanlarına sığınan Helena’yı tutmaları için baskı uygular. Helena ve Sarah birbirlerini bir şekilde bulurlar. Art ve yeni ortağı Helena’yı bulmak için iz sürerler. Bayan S, ulaştığı bir kaynaktan Neolutin’un peşine düşer ve Sarah’ı bulur. Krystal, Neulotion’u bitirmek için çok önemli ipuçlarına ulaşır. Sarah ve Bayan S ise Neulotion’un kimlerle bağlantısı olduğunu araştırır. Helena, düşman sınırına dayanmak zorunda kalır. Sarah ve Art onu korumak için ölesiye bir mücadeleye girerler. Ve nihayet kardeşler üzerinde olan kuşatma ortadan kalkar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.