page contents
Reklamı Gizle[x]
 1. Mr. Mercedes

  Mr. Mercedes

  İMDb : 7.1 2 Sezon  -   20 Bölüm

  Mr. Mercedes, Stephen King uyarlaması gerilim ve polisiye tadında bir dizidir. Başrollerini İrlandalı Brendon Gleeson, İngiliz Harry Treadaway paylaşmaktadır. Yönetmen Jack Bender’in perspektifinden çekilen eser, izleyiciyi sıradışı bir polisiye kurgusuyla baş başa bırakmaktadır. Bill Hodges, kendi halinde bir dedektiftir. Emekliliğe ayrılır ve sakin bir hayat sürme niyetindedir. Fakat telefonuna sürekli olarak gelen taciz mesajları onu giderek rahatsız etmektedir. Bu kişi işlediği cinayetleri bile Dedeftif Hodges’e atmaktadır. İşi gereği bu durumdan daha çok rahatsız olan Hodges, mesleğine geri dönmek ister ve bu katilin yaptıklarını onu bularak hesap sormak için mücadele eder. Fakat Hodges katile yaklaşmak için ipuçlarından faydalanayım derken bir anda kendini geçmişiyle yüzleşirken görmektedir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.1   48

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Gerilim Dizileri
  •  Orjinal Adı: Mr. Mercedes
  •  İlk Yayın Tarihi: 09.08.2017
  •  Bölüm Süresi: 55 Dakika
  •  Kanal: Audience
Background
 1. Mr. Mercedes 1.Sezonda, bir iş bulma fuarının önünde aniden ortaya çıkan bir Mercedesli kimliği belirsiz biri 8 kişiyi feci şekilde ezerek öldürür. Şüphesiz ki bu kişi Brady’den başkası değildi. Cinayetlerinin hemen ardından kayıplara karışır ve izine bir daha rastlanamaz. Katil bütün çabalara rağmen bulunamaz ve dava dosyası maalesef kapanır. Bill Hodges, emekliliğe ayrılmış, işinde son derece tecrübeli ve başarılı bir dedektiftir. Emekliliğinin üzerinden iki yıl geçmesine rağmen eski cinayet büro dedektifi ısrar Hodges’i aramakta ve Mercedes cinayetini aydınlatmasını istemektedir. Nihayetinde Hodges geri döner ve çalışmalara devam eder. Karşıdaki seri katil işini çok iyi yapmakta ve iz bırakmama konusunda uzman olmuştur. Hodges diğer ekip arkadaşlarıyla çok başarılı bir çalışma ve araştırma sonucunda Brady’i bulup başından vuruyorlar. Brady ölmez,bitkisel hayat içerisinde ömrünü devam ettirir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Mr.Mercedes 2.Sezonda, Hodges ve Holly, kendilerine yeni bir dedektiflik ajansı açarlar. Hodges buradaki davalarda zorlanır. Bu arada Brady hastanede yatmakta ve hafif bazı değişiklikler olmaktadır. Sadie bu durumu Dr.Babineau’ya haber verir. Brady’e bir ziyaretçi gelir. Ve Cora ise Dr.Babineaus’a baskı yapar. Hodges’in bir personeli hastanede garip bir şekilde ölür. Hodges bunu çözmek için uğraşır ve Jerome’den kendisine destek gelir. Montez, Brady’i yargılamak için uğraşır. Fakat Dr.Babineaus buna izin vermez. Montez de Hodges’ten destek almak için onunla konuşur. Hodges destek olurken tesadüfen Babineaus ve Cora ilişkisini öğrenir. Hodges talihsiz bir kazaya uğrar. Arkadaşları Ida, Holly ve Jerome onun etrafında toplanır ve onu hastaneye ulaştırırlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.