page contents
Reklamı Gizle[x]
 1. Lie To Me

  Lie To Me

  İMDb : 7.5 3 Sezon  -   48 Bölüm

  Lie To Me, birbirinden farklı televizyon efsanesi dizilerinin ortak yapımcılarının bir araya gelmesi ile ortaya çıkan diziler arasında başarısı ile kısa sürede adından söz ettirmiştir. Gerilimin ve dramın iç içe olduğu ve büyük bir denge ile dengelendiği bu dizi, bağımlılık yaratma potansiyeli en yüksek diziler arasında yerini alıyor. Dizi bir insanın on dakikada ortalama olarak kaç kez yalan söyleyebileceğinden yola çıkıyor. Dr. Lightman’ ın ve ekibinin bu yalanları ortaya çıkarma sürecini konu almakta olan dizi, psikolojik yönden de ağırlığı olan yapımlar arasında yerini alıyor. Dizi her bölümde yeni davalar ve yeni yüzler ile izleyicisini karşılaştırıyor ve merakları canlı tutmayı başarıyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.5   34

 1. The Walking Dead 9. sezon heyecanla bekleniyor
    3 ay Önce   364
  The Walking Dead 9. sezon heyecanla bekleniyor The Walking Dead dizisi 2018 yılında başlayan 9. sezonun devamı ile 2019 yılında heyecan oluşturuyor.
Background
 1. Bir insanın on dakika içerisinde kaç kez yalan söyleyebileceğinden ortaya çıkmış olan dizi her bölümde sizleri farklı yüzler ve olaylar ile karşılaştırıyor. Lie To Me 1.sezon bölümlerinde, her bölümde farklı ve yeni yüzler ve davalar göreceksiniz. Fakat yalanlar ile birbirine benzemektedir. Yalanlar ile mücadele eden Lightman Grubu, yüz ifadelerini ve beden dilini okuyarak yalanları analiz edebiliyor, sıradan vatandaşlardan, hükümetin askeri birimlerine varana kadar olayları ve davaları çözüme kavuşturabiliyor. Özellikle de çözümsüz olan davalar konusunda onların üzerine yok diyebiliriz. Psikolojik ve gerilim dizilerini sevenler için dizinin her bölümü sizleri meraklı ve heyecanlı tutmayı başaracak şekilde başarılı olarak ilerliyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Bir insanın on dakika içerisinde ortalama ne kadar yalan söylediğinden yola çıkan dizi, özellikle de psikolojik dizi sevenler için oldukça iddialı yapımlar arasında yer alıyor. Lie To Me 2.sezon yeni davalar ve yeni yüzler ile izleyicisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Lightman isimli bir grubun, askerler ve sıradan vatandaşlar üzerin de, çözümsüz davalar da rol oynayarak, kişilerin mimik ve beden dilini okuyarak yalan söyleyip söylemediklerini anlama çabasını izliyorsunuz. Mantıklı ve olurlu cevaplar üzerine kurulu olan dizi de hiçbir yalanın gizli kalmadığı gibi aynı zamanda bilimsel açıdan da izleyiciye yapılan açıklamalar ile tatmin edici ifadelere yer veriliyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Yalan söyleyen kişilerin jest mimik ve beden dillerini okuyarak, onların yalan konuştukları anlayan Lightman Grubu final sezonunda da harikalar yaratmaya devam ediyor. Lie To Me 3. Sezon bölümlerinde ilerleyen teknikler ile yine yeni yüzler ve yeni davalar üzerinde yalanlar ve doğrular gün yüzüne çıkıyor. Askeriyenin ve mahkemelerin çözmekte zorlandığı davalar üzerinde çalışmalarını sürdüren ekibimiz psikolojik dizi sevenlerin sevdiği teknikleri kullanarak kişilerin söylediklerinin ardındaki gerçekleri gün yüzüne çıkartmayı başarıyor. Amerikalı Davranış Bilimci olan Paul Ekman’ın hayatından esinlenerek ortaya çıkan dizinin yönetmenliğini de Quentin Tarantino'nun yapmaktadır. Dizi gerilim, psikolojik türünde olarak izleyicinin dikkatini diri tutmayı başaran diziler arasında yerini alıyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.