page contents
Reklamı Gizle[x]
 1. Leverage

  Leverage

  İMDb : 7.2 5 Sezon  -   77 Bölüm

  Güçlü ve zengin insanlar, uluslararası dev holdinglere ve acımasız sigorta şirketlerine karşı yaptıkları haksızlıklar karşısında artık halkı görecektir. Yapılan haksızlıklarda güçsüz insanların hakkını yiyen ve onlara zarar veren bu kişiler, hukuki anlamda da bu insanlara hiç şans tanımamaktadır. Fakat kendi aralarında uzman olan eski bir sigorta müfettişi ve 4 dolandırıcı, halkın hakkını korumaya ant içiyor. Başlarında Nate Ford’un yer aldığı bu ekip, haksızlıkları kendi bildikleri yoldan çözüyorlar. Leverage izleyicisini mağdur insanların çekmiş oldukları zulüm ve haksızlıklara artık dur dendiğini ve kötülerin de layıkıyla hak ettiklerine kavuştukları bir diziye gözlerini açıyorlar. Kahramanların kendi yöntemleri ve intikamlarını izlemek ise izleyiciler için adeta aksiyon oluyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.2   46

Background
 1. Nate Ford, eski bir sigorta müfettişidir. 8 yaşında olan oğlunun kansere yakalandığını öğrenir ve daha deney aşamasında olan tedavinin masraflarını karşılayabilmek için çalışmakta olduğu I.Y.S Sigorta şirketine gider. Fakat henüz tedavi deney aşamasında olduğu için ve onayı olmadığı için şirket parayı Nate’e vermez ve Ford oğlunu kaybeder. Tüm bu yaşadıkları onda dönüm noktası olacak ve Nathan Ford yanlış tarafta bulunduğunu fark edecektir. Oğlunu kaybettikten sonra ailesi dağılır ve kendisini de alkole verir. Ardından tüm bu yasadışı faaliyetler ve zalimler ile savaşmak için kendisinin lider olduğu bir ekip kuracaktır. Leverage 1.Sezon bölümlerinde, güçlü ve zengin insanlara hak ettiklerini vererek denge sağlarlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Güçlü ve zengin insanların, haksızlıklar yaparak ve masumları ezerek güç dengesi kurdukları bozmak isteyen Leverage ekibi kendi yöntemleri ile bu işin üstesinden gelmeye devam ediyor. Leverage 2.sezon bölümlerinde ilk sezonda olduğu gibi güçlü ve zengin şirket sahipleri ve şirketler ile olan mücadeleleri izliyoruz. Bu sefer ön plana çıkan karakterimiz Sophie Devereaux oluyor. Usta bir dolandırıcı ve sanat eseri hırsızı olan Sophie, oyunculuğunu da kullanarak birini çok kolay dolandırıp, kandırabiliyor. Ekip liderimiz Nate ona ‘’rol yapabilir, ama sadece rolü rol yapmak ise’’ demektedir. Nate ile ekipten önce de tanışırlar ve birden fazla kimliğe sahiptir. Dolandırıcılık sırasında hedefe en yakın kişi odur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Leverage 3.sezon ekibi 5 kişiden oluşmaya devam etmektedir. Zalim ve güçsüzü ezen şirket ve şirket sahiplerine yönelik dolandırıcılık planlarına devam eden ekibimiz, haksızlıkları azaltmakta ve ideal bir güç dengesi sağlamaktadır. Bu konuda onlara en çok yardımı dokunan karakterlerden biri de Alec Hardison olmaktadır. Bilim kurguya düşkün olan Alec ekibin, bilgisayarı konumundadır. Planlar yapılır, Alec planları belirli bir programa sokar, Sophie hedefe odaklanır ve Nate ise liderlik yaparak bu işin hakkını verir. Alec karakteri 12 yaşındayken Pentagon’a sızmıştır ve 9 yaşından itibaren de bütün Oscar ödül törenlerine katılmaktadır. Kamera sistemleri ve sanal ortamda ter alan belgelerin hepsine ulaşabilir, sahte kimlikler ayarlayabilir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Her sezon Leverage ekibi kendisini geliştirmeye ve zalimler ile kendi yöntemleri ile savaşmaya devam etmektedir. Nate ’in oğlunu kaybetmesi sonucu kurulan bu 5 kişilik ekip, mükemmel bir örgütlenme ile haklıların kazanmasını sağlamaya devam ediyor. Ekip içerisinde yer alan Parker, grubun en renkli ve sosyal kişilerinden biridir. Herhangi bir soyadı veya adı yoktur, yalnızca Parker’dır. Başkaları ile iletişim ve toplumsal kurallar gibi kuralları anlamakta zorlanır. Çocuk Esirgeme Kurumu kendisini farklı ailelere göndermiştir. Hırsızlık konusunda ise çok atletik yapıya sahip oluşu ona artı özellik kazandırmıştır. Bir yerden bir şey çalmak, bir kilit açmak veya bir yere girmek için Leverage 4.sezon bölümlerinde onun hünerlerine tanık olacak ve ondan iyisi olmadığını göreceğiz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Güçlü, zengin ve sömürgeci şirket ve kurumlar ile verdikleri mücadeleyi her zaman kazanmış olan Leverage ekibini 5. Sezonda yepyeni maceralar beklemektedir. Leverage 5.sezon bölümlerinde, ekibin en çapkın ve yakışıklısı olan Eliot’ı tanıyabiliriz. Ortalık durulduktan ve dolandırıcılık işlemi tamamlandıktan sonra onu mutlaka bir kızın yanında göreceksiniz. Yemek yapmayı çok seven ve gurme olan Eliot, önceden orduda görev almış ve olumsuz durumlar yaşamış bir kişidir. Bu nedenle tek başına çalışmak onun için daha kolay oluyor. Nate ‘in kusursuz planları ve ekibin takım ruhu içerisinde, Eliot diğer üyeleri korumakla görevli oluyor. Her türlü silahı kullanmakta usta olduğu gibi dövüş sanatlarında da uzman bir profil çiziyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.