page contents
Reklamı Gizle[x]
 1. Dark

  Dark

  İMDb : 8 1 Sezon  -   10 Bölüm

  Gerilim Dizisi Dark izle

  Alman yapımı bir dizi olan Dark, 1 Aralık 2017’de 10 bölümlük ilk sezonuyla izleyicinin karşısına çıktı. Ana dili olan Almancaya sadık kalınmış ve Almanca olarak çekilmiş. Dizinin yönetmeni ise Baran bo Odar. Bu dizide bilim kurgu ve gerilimin birleştiğini görmekteyiz.  Hatta bu birleşim sonucunda izleyenlerin çoğu rahatsız olduklarını söyleseler de bu rahatsızlığın onları diziye daha da bağladığı da bir gerçek. Paradokslar ve anlaşılmazlıklar üzerine giden dizi bu konuda gerçekten başarılı. Dizide küçük bir Alman kasabası olan Winden’de her 33 yılda bir tekrarlanan cinayetler ve kaçırılmalar ele alınıyor. Kasabada bulunan nükleer santralde gerçekleşen patlama ile oluşan kara delik her şeyi başlatan faktör oluyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8   30

  •  Durum: Sezon Finali
  •  Tür: Gerilim Dizileri
  •  Orjinal Adı: Dark
  •  İlk Yayın Tarihi: 01.12.2017
  •  Bölüm Süresi: 50 Dakika
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. Dark 1. Sezon da dizi, Eric adlı lise öğrencisinin kaybolmasıyla başlıyor. Eric’in kaybolmasıyla tüm kasaba halkına 33 yıl önce yaşanan olayları hatırlatsa da kimse bu konu üzerinde durmak istemiyor, ta ki Mikkel Nielsen de kaybolana kadar. Mikkel Nielsen uyandığında kendisini 1986 yılında bir hastanede buluyor. Bu sırada 2019 yılında Ulrich Nielsen ve Jonas Kahnwald olmak üzere tüm kasaba Mikkel’in kayboluşuna dair bir ipucu arıyor. Bu olaylar dört aile arasındaki karmaşık ilişkileri ortaya çıkarıyor. Kasabada bulunan bir nükleer santralde gerçekleşen patlama sonucu bir kara delik oluşuyor. İçinden girince 33 yıl ileriye veya 33 yıl geriye gitmenizi sağlıyor. Bu kara delik sayesinde geri dönen Mikkel kendisini 2019 yılındaki Michael olarak buluyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.