page contents
Reklamı Gizle[x]
 1. Cobra Kai

  Cobra Kai

  İMDb : 8.4 2 Sezon  -   20 Bölüm

  Cobra Kai Dizisini Türkçe Dublaj izle

  Dram, dövüş ve aksiyon türünde bir yapım olan Cobra Kai dizisi, sıkı dövüşçülerin yaşamlarındaki süreçleri bizlere yansıtmaktadır. Bu yapım 1984 yılındaki Karate Kid filminin diziye uyarlanmış bir haliyle karşımıza çıkıyor. Mr. Miyagi, öğrencisi Daniel Larusso’yu eğiten ve yetiştiren kişidir. Bu etkenden dolayı Daniel başarı basamaklarını iyi bir şekilde tırmanmıştır. Johnny Lawrence ise yetenekli bir karateci olmasına rağmen gençlik dönemlerinde hep Daniel’in gölgesinde kalmıştır. Hayatlarındaki bu başarı seviyesi farklı durumlarda da kendisini korumaya devam etmiştir. Çünkü Daniel büyüdüğünde kendisine çok iyi paralar ve imkânlar sağlayacak olanaklara sahip olmuştur. Johnny Lawrence için ise yaşam eski rakibininkine göre çok daha zordur. Ancak Cobra Kai efsanesi tekrar geri dönmek için bir yol bulacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.4   19

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Aksiyon Dizileri , Dram Dizileri
  •  Orjinal Adı: Cobra Kai
  •  İlk Yayın Tarihi: 02.05.2018
  •  Bölüm Süresi: 30 Dakika
  •  Kanal: YouTube Premium
Background
 1. Sıkı rekabet, zorlu mücadeleler ve harika dövüş tekniklerine sahne olan Cobra Kai 1.Sezon bölümlerinde aradan geçen uzun yıllardan sonraki süreçler ele alınıyor. 1984 yılında All Valley Karate Turnuvasında 18 yaş altı iki dövüşçü Johnny Lawrence ve Daniel LaRusso karşı karşıya gelmiştir. Daniel bu mücadeleden galip çıkan taraf olmuştur. Ancak bu genç sporcuların hayatları aradan geçen otuz yıldan sonra farklı bir noktaya gelmiştir. Lawrence geçinimi sağlamak için tamircilikle ilgilenmektedir. Daniel ise hem ünlü ve hem de zengin bir kişi haline gelmiştir. Lawrence bir gün bir grup tarafından dayak yiyen Miguel isimli bir gence rastlar. Onu bu durumdan dövüş becerilerini kullanarak kurtarır. Miguel ise Lawrence’ten kendisine dövüş sanatları hakkında bilgi ve eğitim vermesini ister. İş konusunda hayatı pek yolunda olmayan Lawrence bir dövüş salonu açmaya karar verir. Artık bu yetenekli eski dövüşçüleri tekrar bir araya getirecek farklı sebepler vardır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.