page contents
Reklamı Gizle[x]
 1. Chuck

  Chuck

  İMDb : 7.5 5 Sezon  -   91 Bölüm

  Chuck Dizisini Türkçe Dublaj izle

  Aksiyon ve komedinin yan yana bulunduğu Chuck 24 Eylül 2007 ile 27 Ocak 2012 yılları arasında anadili İngilizce olarak çevrilmiş bir Amerikan dizisidir. Beş sezon 91 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm yaklaşık 43 dakika sürmektedir. The O.C’ nin yaratıcısı Josh Schwart ajan komedisi ile televizyona farklı ve güzel bir dönüş yapmış bulunmaktadır. Bilgisayar kurdu olan Chuck’ın bir gün bilgisayarına gelen bir mesajla hayatı değişir. Tüm devlet sırlarının beynine yüklenmiş olduğunu fark eder ve dizi bu şekilde başlar. Dizide en yakın arkadaşı fazlaca aptal olan Morgan’ı Joshua Gomez canlandırmaktadır. Chuck ile aynı evde kalan Chuck’ın en büyük destekçisi kız kardeşi Ellie’ye hayat veren oyuncu ise Sarah Lancaster’dır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.5   14

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Aksiyon Dizileri , Komedi Diziler
  •  Orjinal Adı: Chuck
  •  İlk Yayın Tarihi: 24.09.2007
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Kanal: NBC
Background
 1. Chuck 1. Sezon 13 bölümden oluşmaktadır. Chuck casus olarak yeni hayatına alışmaya çalışmaktadır fakat iki hayatı birlikte götürmek zorlaşmaktadır. Yeni işe alınan ortakları arasında anlaşmazlıklar çıkmaktadır. Chuck ajan olarak her bölümde farklı maceralara atılmaktadır. Bu arada Sarah ikili yaşamını korumakta fakat Chuck onun kim olduğunun öğrenmeye fırsat bulamamaktadır. Sarah ile aralarında bir şeyler başlamıştır. İlerleyen bölümlerde Chuck Lou isimli bir kızla aşk yaşamaya başlamış fakat Sarah’ın duygularının rol gereği olmadığı anlaşılır. Her bölümde farklı maceraların yaşanması diziyi daha da çekici hale getirmektedir. Bu koşuşturmanın arasında Chuc’ın yaşadığı aşk diziye renk katmaktadır. Sezon sonuna doğru iki CIA ajanından biri Chuc’ın gerçek kimliğini ortaya çıkaracak diğeri ise onu kaçıracaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Chuck 2. Sezonun bölümleri 22 bölümden oluşmaktadır. İlk bölümüyle birlikte Chuck yeni maceralara atılmaya devam etmektedir. Chuck’ın, Sarah’ la ilişkileri hakkında hislerini dile getirmesi General Beckman’ı endişelendirir. General Beckman Sarah’ın görevini ne denli düzgün yerine getirip getirmediği anlamak için Alex Forrest isimli güzel bir ajanı görevlendirir. Alex’in olması başka karışıklıklara sebep olmaktadır. Alen Forrest rolünde Tricia Helfer’i görmekteyiz. Chuc’ın hayatı yoluna girmeye başlamaktadır. Babası Steve uzun aradan sonra geri dönmüştür. Chuck sevdiği ve hayranlık duyduğu Ted Roark’ın şirketinde hayallerini kurduğu işe kavuşmak üzeredir. Fakat işler istediği gibi gitmez. Chuck’ın babası rolünde ise Scott Bakula’yı görmekteyiz. Ellie’ nin düğünü gelmiştir. Chuck bu kez kardeşinin düğününü ve hayatını Ted Roark’tan korumak zorunda kalır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Chuck 3. sezon 17 Mayıs 2009 ‘da 19 bölümle izleyicinin karşısına çıkmaktadır. 3. sezonda Chuck tam bir ajan olmak için eğitimler alamaya başlar. Fakat işler tersine gider ve Sarah’la da arası iyice kötüleşir. Chuck ailesini ajanlık işlerinden uzak tutmak istemektedir. Fakat Ellie ve Kaptan Muhteşem’i uluslararası bir olayın içerisine karışmaktan kurtaramamaktadır. CIA ajanı Daniel Shaw, Chuck’ı Paris ilk yalnız görevine göndermek ister. Fakat Sarah ve Casey karşı çıkarlar. Yeni hedefi ile Hannah ve Ring’le ikili hayatını yaşamakta zorlanmaktadır. Chuck ve Hannah, Daniel Snaw’ın son görevinin bir parçası olmaktadırlar. Shaw, Sarah ile ortak olur. Ellie ve Morgan kendi ekiplerini kurup Chuck’ı araştırırlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Chuck 4. sezon 24 bölümden oluşmaktadır. Chuck her sezon olduğu gibi bu sezonda da farklı maceralara atılmaktadır. 4. Sezonun 24. bölümün ismi ‘Chuck Versus The Cliffhanger’ dır. Chuck adlı karakterimiz yine Sarah’ bir ayrılıp bir barışırlarken ajanlık konusunda yeni maceralara atılmaktadır. Bartowski takımı Chuck ve Sarah’ın düğün törenini mahvetme çabasında olan Vivian Volkoff’ u etkisiz hale getirebilmek için harekete geçer. Chuck’ın Vivian Volkoff ‘un düğün gününü mahvetmesini önlemesi ve durdurması gerekmektedir. Alexei Volkoff yardım etmek için ortaya çıkar fakat CIA onları durdurmak istemektedir. Bu sebeple CIA en sert ajanları olan Clyde Decker’ı gönderir. Bölümün senaryosunu Josh Schwart ve Chris Fedak yazmıştır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Chuck 5. sezon son sezon olmakla birlikte,13 bölümden oluşmaktadır. Fakat Chuck’ın finali, hayranlarında pek de iyi bir izlenim bırakmadan bitmiştir. Beş yıl boyunca iki çılgının aşk maceralarını izlemişken bir anda hatıralarının hepsinin yok olması izleyiciyi mutlu etmemiştir. Chuck’ın karısını bulmak için kendisini hırpalayacağını düşünürken tam tersi karısının onu bulması şaşırtıcı olmaktadır. Final bölümünde eskilere de gönderme yapılması izleyiciyi bir nebze de olsa sevindirmiştir. Her bir karakterin bu zaman zarfında değişmiş olduğunu görmek izleyici için harikaydı. Beş sezon boyunca bu dizi tam zamanında final yaptı denilebilir. Finalle ilgili sevilmeyen şeylerden biri ise Ellie ve Awesome’un taşınıyor olmaları. Sebebi ise onların hep kocaman bir aile olarak düşünülmesinden kaynaklanmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.