page contents
Reklamı Gizle[x]
 1. Californication

  Californication

  İMDb : 7.5 7 Sezon  -   84 Bölüm

  Californication izle

  Yetenekli bir yazarı işleyen konusu ile Californication yakın dönemin sevilen yapımlarındandır. Kendine özel izleyici kitlesi oluşturan dizi yedi sezondur Californication HD izle yayında olup yazarın sıra dışı oluşu üzerine temellendirilmiş bir senaryoya sahiptir. Sekteye uğrayan üretim Californication Türkçe dublaj izle süreci ve hayatında olanların işlendiği dizi izleyenlerin tüm ilgisini üzerine toplamaktadır. Dram ve komediyi bir arada işlemek oldukça zordur. Ancak bu dizide işleme senaryo ve yönetmenliğin Californication altyazılı izle ustalıkla birleşimi sonucunda farklı ve ilgi Californication izle uyandıran bir dizi içeriği meydana gelmiş olmaktadır. Ana karakter Tom Hank isimli olurken bu karakter ile yatıp bu karakter ile kalkma garantili bir akıcılık durum söz konusu olarak yer almaktadır. Kolaylıkla bölümlerine erişim sağlanabilir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.5   17

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Dram Dizileri , Komedi Diziler
  •  Orjinal Adı: Californication
  •  İlk Yayın Tarihi: 13.08.2007
  •  Bölüm Süresi: 28 Dakika
  •  Kanal: Showtime
Background
 1. Uzun süredir yaratıcılığını yitiren yazar Tom Hank üretken olamaması ile bunun yanında iyi bir baba olma çabası işlenen sezonda on iki bölüm bulunaktadır. Diğer yandan kızının annesi Karen ile yeniden aynı evde yaşamaya çalışma çabasının ilenmesi ile birlikte özel hayatı yazılarına yansır ve bu onun üretkenliğini büyük bir sekteye uğratmaktadır. Olukça karmaşık bir hayatı söz konusu olan yazarımız hayatının kötü gidişatının nedenine inmeye çalışırken bunun yaşadığı yer yani Kaliforniya ile alakalı olduğu kanısına varmıştır. Konusu ana karakter üzerinde olağan ve oldukça akıcı ilerlerken eyalet üzerinden birtakım olay örgüsü de söz konusu olmaktadır. Californication 1 sezon bölümleri büyük ilgi uyandırmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Birinci sezonu ile göz dolduran dizi Californication 2. sezon da hız kesmeden hikayesini işlemektedir. Hatırlatmak gerekiyor ise ana karakterimiz olan Tom Hank yanında kızı Becca ve kızının annesi Karen üzerinden dönen bir olay vardır. Bu durum bozulmadan devam ederken iyi baba, yazar ve eş olma ve çeşitli durumlar için çabalayan ana karakter aynı çabasını hız kesmeden sürdürür. Bunu sonucunda yaşadığı eyaleti sevmeyen buna çeşitli sebepleri de bağlaması ile bir dizi olay içerisinde kendisini bulur. U ana karakterler yanında yan karakterlerin de etkin rolleri olduğunun görüleceği ikinci sezonun bölümleri yine on iki adet olup her sayesinde akıcılık devam eder.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İlk iki sezonu ile kendine has bir kitle yaratan Californication 3. sezon bölümleri ile de göz doldurup seyircisinin ilgisini çekerken yenilerini katmaya devam eder. İlk iki sezonun olduğu gibi üç de on iki bölümden oluşurken bunun altyazılı, dublaj ve çeşitli seçenekleri yanında ayrıca da görüntü seviyesinde bir değişim göstererek izlemek de mümkündür. HD izlenebilecek olana yazarımızın özel hayat kontrolü ve işini yapabilme çabası ile senaristin aktarımı ile birleşen usta oyunculuk sonucunda Tom ‘un sevdikleri ile arasının düzeltme çabasını görmek mümkündür. Sosyal hayattan parçalar görülebilecek bir tarzı olup göz doldurmaktadır. Boş zamanlar için izlenebilen üç sezonun da hali hazırda bulunması büyük keyif uyandırıyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dram ve komediyi birleştirmek zordur. Ancak Californication 4. sezon bölümlerine sahip olması ile bunun aksini kanıtlamaktadır. Dramı komedi ile muhteşem birleştiren yazar. Bir bölümüne sığdırılan bu dizi Amerikan yapımdır. Dördüncü sezondan bahsetmek gerekiyor ise özel hayatını işlediğimiz Tom Hank adlı yazarımızın özel hayatında olan iniş ve çıkışların ve çevresi ile olan tüm bu ilişkileri aktarılmasından oluşur. İşi, ailesi, çevresindeki insanlar ve en önemlisi kendine yetebilme durumu gibi çeşitli durumlar ile bir parça da psikolojik yaklaşım da yakalanabilir. Eyaletinde yaşamının işlenişi ile birlikte yaşadığı yere bakış açısı da analiz edilen ana karakter yazarın ilhamı bulup bulamayacağı konusu ise izlenerek cevap bulunabilen diğer sorudur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Yarım saate yakın olan dizinin her bölümünde farklı tat sunulması ile izleyicilerin ilgisi asla kaybolmaz. Bunun göstergesi olan Californication 5. Sezon bölümleridir. Asıl olan ana karakter olan yazarın da dahil olduğu beş kişilik bir kadrosu olan dizi akışına yön verilirken Tom Hank belirleyicidir. Karşı cinsin ilgisi kolaylıkla çekebilen karakterin menajeri ve dostu olan Charlie ise eşiyle arası bozuk olan karakterdir. Ancak bir süre sonra Tom gibi olmak istediğini fark eden bu karakter kendine bu yönde yön vermek isterken ana karakter yanında bir parça da bu karaktere yer verilir. Bu sezonda Karen ile olan ilişkilerinde düzelme görülürken akıcı bir sezondur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Beşinci sezona genel bir bakış yapılırsa sezon finali güzel biten dizinin karakteri Tom Karen ile arayı düzeltmişti. Altıncı sezonun başlangıcı ise fragmanında Tom’un hastanede olduğu rüyası ile başlar. Hatırlatmak gerekiyor ki önceki sezondan alkol ve sakinleştirici haplar ile problemi olan karakter sürekli olarak bunları tüketmekteydi. Californication 6. sezon kendisini suçlaya karaktere yine odaklanırken alkole boğuşma durumuna sebep olur. Sorunları yüzünden bu maddeye sığınırken kendini kaybetmesi ile gelişen bir olay örgüsü söz konusudur. Kendini suçlaması üst seviyelerde olan karakter partnerini bile kendine yanaştırmaz e soyutlar. Büyük bunalımını izlerken diğer yandan da izleyiciye güldürü ögelerini sunmayı ihmal etmeden sürer.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Final sezonu olan Californication 7. sezon bölüleri ile de izleyicisini kendine bağlıyor. Çeşitli sorunlarla boğuşan karakterimiz olan Tom’un bağımlılıklarının ele alınması ile birlikte çevresi ile ilişkilerini işleyen dizinin finalinde bu sorunlara çözüm yolu bulunmuştur. Babalığı, işi, arkadaşları ve diğer her şey akıcı bir senarist yorumu ile bağlanırken yer yer güldürürken dramı da sonuna kadar hissetme adına izleyicisine keyifli seyirler sunmaya devam eder. Rehabilitasyon desteği alıp düzelmeye yönelen karakter gereken çabayı her daim göstermesi ile izleyicilerin de kendilerinden bir parça bulmasına olanak sunuyor. Fragmanı ile göz dolduran sezonun finaline kadar tek solukta izlemek mümkündür. Yedi sezon bir anda bitirilebilir bir dizidir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.