page contents
Reklamı Gizle[x]
 1. Bron Broen

  Bron Broen

  İMDb : 8.1 4 Sezon  -   38 Bölüm

  Bron Broen izle

  Bron Broen, 57 dakikalık bölümlerden oluşan polisiye dizilerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Seri katil üzerine kurulu olan Bron Broen izle dizide, katil alışageldik katillere hiç benzemiyor. İsveç ve Danimarka’yı birbirine bağlayan Öresund Köprüsü’nde elektrikler 50 saniyeliğine Bron Broen HD izle kesilmiştir. Elektrikler geldiğinde ise köprünün ortasında yatmakta olan bir ceset bulunur. Ceset ortadan ikiye bölünmüş İsveçli bir politikacı kadına aittir. İki ülke de sınırları dâhilinde olduğu gerekçesi ile olaya müdahale Bron Broen Türkçe dublaj izle etseler de, ölen kadın İsveçli olduğu için davayı İsveç üstlenir. Fakat aradan çok zaman Bron Broen altyazılı izle geçmeden önce olayın bu kadar kolay ve basit bir şekilde halledilemeyeceği anlaşılır. Seri katilimiz birçok olayda daha kendisini göstermeye devam edecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.1   20

Background
 1. Polisiye dizisi olarak karşımıza çıkan Bron Broen 1.sezon bölümlerinde sizleri bir cinayet beklemektedir. İkiye ayrılmış olan bir politikacı kadın cesedinin ardında yatan gerçek bambaşkadır. Cesedin alt kısmının 1 yıl önce kaybolmuş olan Danimarkalı bir hayat kadınına ait olduğu ortaya çıkar. Bu sefer devreye İsveçlilerin yanında Danimarka’ da girecektir. Tam İsveç ve Danimarka sınırı ortasında bulunan bu cinayet soruşturmasını iki ülke bir arada yürütmek zorunda kalacaktır. Fakat olayın bu kadar ile de sınırlı kalmayacağını yine ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacaktır. Sizleri farklı açıdan kurgulanmış olan bir cinayet ve olay örgüsü beklemektedir. Polisiye ile politikanın entrikaları bir arada harmanlanmıştır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İsveç ve Danimarka’yı birbirine bağlayan bir köprünün ortasında bulunan bir kadın cesedi dizinin konusuna giriş yapmaktadır. Kadın cesedinin ikiye ayrılmış olması ve alt kısmının Danimarkalı bir kadına ait olurken, üst kısmının da İsveçli bir kadın ait oluşu iki ülkeyi bu soruşturmaya ortak etmiştir. Bron Broen 2.sezon bölümleri ile de yine izleyicisini şaşırtmayı başarmaktadır. Polislerin karşısında sıradan bir seri katil yoktur. Seri katil, bir gazeteciyi kullanarak İsveç ve Danimarka için problem olacak 5 halk sorununa işaret ederek bu anlamda bir mesaj yayınlar. Bu zamandan sonra ise mücadele, rekabet ve savaş başlayacaktır. Polisler de bu kedi fare olayına ortak olurlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Bron Broen 3.sezon bölümleri yine kedi-fare olaylarına devam etmektedir. Bir cinayet üzerinden, İsveç ve Danimarka ülkeleri arasın da toplu bir halk sorunu oluşturan seri katil, olaylarına ve mesajlarına devam etmektedir. Halk ile yöneticiler arasında mücadele, rekabet ve savaş başlanır. Katil, kendi yöntemleri ile dikkat çekmeye çalışırken bir yandan da polisler, iki ülkeyi de yakından ilgilendirmekte olan soruşturmalar arasında gidip gelirler. İşin zor kısmı katilin olayları haklıymışçasına öne sürmesi ve halka kendinin haklı olduğunu göstermeye çalışmasıdır. Dizi serisinin 3.sezon bölümlerin de olay ile ilgilenen polisleri daha yakından tanıyor ve katilin amacının ne olduğunu daha yakından görerek anlayabilirsiniz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Sıradan polisiye dizilerinden farklı olarak karşımıza çıkan Bron Broen 4.sezon bölümleri ile hem dizi boyunca işlenmiş olan 5 ana sorun üzerinden gitmeye devam edecek aynı zamanda da bu sorunlar ve önceki sorunlar ile uğraşan ekibimizin de sorunlar ile bağlantılı olan karakter hikâyelerini bizlere sunacaktır. Temelde 2 ana karakter üzerinden gitmekte olan dizi, seri katil ile kedi fare oyunu oynayan polislerden oluşur. Fakat dizinin yan kadrosu oldukça güçlüdür. Martin’in ve Saga’nın patronu ya da bahsi geçmekte olan gazetecinin yanında birbirinden farklı pek çok oyuncu dizi içerisinde kendisine yer buluyor. Sezon finali bölümleri ile dizi size her şeyin arka yüzünü de açıklıyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.