page contents
Reklamı Gizle[x]
 1. Broadchurch Dizisini Full izle

  Broadchurch Dizisini Full izle

  İMDb : 8.1 3 Sezon  -   24 Bölüm

  Broadchurch izle

  Her bir sezonunda farklı bir ana hikayeye odaklanan Broadchurch dizisi adını aldığı İngiltere’deki küçük bir kasaba olarak bilinen Broadchurch’te yaşanan olayları içinde bulundurur. Latimer ailesinin 11 yaşındaki oğlunu trajik bir şekilde kaybetmesiyle Broadchurch hd izle birlikte oğullarının öldürülmesiyle sonuçlanan cinayetin kimler tarafından işlendiğinin bulunması büyük bir problem haline gelir. Bu ölümü araştırmak Broadchurch Türkçe dublaj izle üzere görevlendirilmiş olan 2 dedektifin maceraları dizinin ilk sezonunun konusunu oluşturur. İkinci sezonda da bu arkasında pek çok sır barındıran hikayeyi devam ettirmekte olan dizinin Broadchurch altyazılı izle üçüncü sezonunda ise bir tecavüz vakası ele alınır. Her sezonunda 8 bölüm bulunan toplamda 3 sezona sahip dizi her bölümünde 45 dakikalık bir heyecanı izleyicilere yaşatıyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.1   16

Background
 1. 11 yaşında bir erkek çocuğun öldürülmesinin ardından öldürülen çocuğun cinayetini soruşturmak üzere iki tane dedektif görevlendirilir. David Tennant tarafından canlandırılan Alec Hardy isimli dedektifle Olivia Colman tarafından canlandırılan Ellie Miller isimli dedektifler çocuğun katilini bulmak adına araştırmalarını sürdürmektedir. Medyanın büyük ilgisini çeken bu olay karşısında dedektiflerin cinayeti çözmek adına ortaya koydukları uğraşlar daha da zorlaşmaktadır. 4 Mart 2013 ve 22 Nisan 2013 tarihleri arasında yayınlanan 8 bölümle izleyicilerin karşısına çıkan Broadchurch 1. Sezon izleyiciler için suç, gizem türünde başarılı bir hikaye sunar. Çocuğun ölümünü araştırırken olayın çok daha karmaşık ve sırlarla dolu olduğunu fark eden dedektifler beklenmedik sonuçlara ulaşır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 11 yaşındaki Danny Latimer isimli küçük erkek çocuğunun öldürülmesiyle sonuçlanan cinayeti çözmek üzere araştırmalara görevlendirilen iki dedektif cinayetin sorumlusu olan suçluyu hala bulamamıştır. Katilin peşinde araştırmalara devam ederken çok sayıda yeni olayın ortaya çıkmasını sağlayan dedektifler hala cinayeti kesin bir şekilde çözememiştir. Katili tespit edip adalet karşısına çıkarmak için büyük bir mücadele veren dedektifler Hardy isimli karaktere kadar uzayan yeni bir hikayeye eşlik ederler. Broadchurch 2. Sezon 5 Ocak 2015 ve 23 Şubat 2015 tarihleri arasında yayınlanmış olan tüm sezonlarda olduğu gibi 8 bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmış ve ilk sezona kıyasla çok daha büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmiştir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İki dedektifin 11 yaşındaki bir erkek çocuğun ölümüyle sonuçlanan olay sonrasındaki araştırmalarıyla hikayesini başlatan Broadchurch 3. Sezon yine iki dedektifin birbirinden gizem dolu olayları araştırmaya devam etmesiyle hikayesini sürdürüyor. Dizinin hem üçüncü hem de final sezonu olma özelliğini taşıyan bu sezonda bölge halkından bir kadının kendi doğum günü partisinde kendisine tecavüz edilmesi konusu ele alınıyor. Latimer ailesinin tekrar dahil olduğu olayda iki dedektif yine hiç beklenmedik sonuçlara ulaşarak olayları çözmeye çalışıyor. 27 Şubat 2017 ve 17 Nisan 2017 tarihleri arasında yayınlanan 3. sezon diğer sezonlarda olduğu gibi 8 bölümle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Üçüncü sezon ilk iki sezonunda ötesine geçerek dizinin en yüksek izlenme rekoruna sahip oldu.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.