page contents
Reklamı Gizle[x]
 1. Dövüş Kulübü Türkçe Dublaj Full HD izle

  Dövüş Kulübü Türkçe Dublaj Full HD izle

  1080P Türkçe Dublaj

  Dövüş Kulübü Türkçe Dublaj izle, Fight Club Türkçe Dublaj Full HD izle. Dövüş Kulübü filminde ana karakter olarak Jack çıkmaktadır. Oldukça sıradan bir hayata sahip olan Jack sigorta memuru olarak çalışmaktadır. Hayatında hiçbir hareketlilik ya da olağan dışılık olmayan Jack aynı zamanda uykusuzluk rahatsızlığına sahiptir. Bu rahatsızlığın çözülebilmesi için gittiği tedavi seanslarında Marla isimli güzel bir kız ile tanışır.
  Marla’dan bir süre sonra ise Jack hayatını tamamen değiştirecek olan Tyler Durden ile tanışır. Tlyer Durden karakteri Jack karakterinin hayatı boyunca hedeflediği her yere ulaşmayı başaran bir karakterdir. Tyler Durden sayesinde Jack Dövüş kulübü ile tanışır ve zaman içerisinde kulüp oldukça yaygınlaşarak birçok üyeye ulaşır. Kulübün temel kuralı ise asla dövüş kulübünden başkalarına bahsetmedir. Brad Pitt'in baş rolde olduğu Dövüş kulübü filmini beğendiniz mi?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.7   991

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    my_fish_blue Mart 19, 2019 22:11:27

  “Sahip olduklarımız bize sahip oluyor”
  Dövüş Kulübü, 1999 . Arkadaş ne güzel bir cümle ya.

 2. avatar
    SahnelerEfsane Mart 19, 2019 22:11:40

  Bir tane de benden 🙂 “Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız…”

  Dövüş Kulübü – 1999

 3. avatar
    EcemYonca Mart 19, 2019 22:11:54

  Artık hep bu siteden izlicem filmlerii.

 4. avatar
    ultragenerall Mart 19, 2019 22:12:11

  Dövüş kulubü gibi tavsiye edebileceğiniz başka filmler var mı

 5. avatar
    LisanHal06 Mart 19, 2019 22:12:41

  Abii, ben şok 😀 Şizofrenmiymiş..

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.