page contents
Reklamı Gizle[x]
 1. Patron Mutlu Son İstiyor Full İzle

  Patron Mutlu Son İstiyor Full İzle

  720P Yerli Film

  Yerli Komedi Filmi Patron Mutlu Son İstiyor


  Patron Mutlu Son İstiyor 720p izle, Patron Mutlu Son İstiyor direk izle. Komedi türündeki 2014 yapımı filmde senarist olan Sinan yapımcısı İsfendiyar’ın baskısı ile kısa sürede sonu mutlu şekilde bitecek bir senaryo yazmaya zorlanmaktadır. Aklında hiçbir şey olmayan Sinan yapımcının ayarladığı bir butik otele yerleşerek bir senaryo üretmeye çalışmaktadır. Bu sırada otel sahibinin kızı Eylül ile yakınlaşmaya başlar. Bunu hemen senaryo yazımında kullanmaya başlayan Sinan senaryo ile gerçek aşk arasında kalmıştır. Patron Mutlu Son İstiyor filminde Eylül nişanlıdır ve ünlü oyuncu olan Faruk’la evlenmek üzeredir. Sinan ile Faruk’ta eskiden tanışmakta olan iki arkadaştır. Bunlar yetmezmiş gibi birde Sinan ve Faruk arasındaki olumsuz geçmiş anılar ilişkileri içinden çıkılmaz bir hale sokmaktadır. Patron Mutlu Son İstiyor HD izle, Patron Mutlu Son İstiyor full izle, Patron Mutlu Son İstiyor 720p izle.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.3   213

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    yusuf özakbaş Temmuz 8, 2019 22:52:31
 2. avatar
    Murad abbasov Temmuz 9, 2019 03:22:49
 3. avatar
    furkan Temmuz 10, 2019 23:23:44
 4. avatar
    Anonim Temmuz 13, 2019 20:17:29

  Çok güzel bir filim

 5. avatar
    süper Temmuz 18, 2019 17:37:11

  süper olmuş

 6. avatar
    murat köse Temmuz 21, 2019 15:06:27
 7. avatar
    asil Temmuz 22, 2019 00:50:33

Film izle

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 3 working days to delete the video. Özel bir paylaşım platformu olarak kurulmuş sitemiz, kendi sunucuları üzerinde video yükleme işlemleri gerçekleştirmemektedir. Paylaşım amacı ile youtube.com veya yahoo.com gibi platformlar üzerinde paylaşılmış video kaynakları seçilmektedir. Bu seçimler arasında da sitemizi takip eden kullanıcılarımızın tercihlerini ve taleplerini göz önünde bulundurarak video listeleri oluşturuyoruz. Bu kapsamda yerli ve yabancı filmler ile keza yerli ve yabancı diziler listeler içerisinde yer almaktadır. İnternet üzerinde film ve yabancı dizi eserlerini izleyebilmeniz amacı ile hizmet veren bir paylaşım platformu olarak kendi sunucumuz üzerinde asla yükleme gerçekleştirmiyoruz. Bu nedenle filmdizievi.com sayfası olarak hiçbir yasal hükümlülüğe sahip olmadan hizmet veriyoruz. Amacımız sadece var olanı yine yasal koşullar ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktır. Bu nedenle telif hakkı sahipleri ve yayın sahipleri istedikleri her zaman videolarının kaldırılması için sitemize başvuru gerçekleştirebilirler. Yapılan başvurular sonrasında istek üzerine film ve dizi yayınları 3 iş günü içerisinde sitemiz üzerinden kaldırılacaktır. Etkileyici bir görsellik ve sürükleyici bir takip oluşturan dizileri izlemek için özellikle yabancı diziler ülkemizde çok daha fazla izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Yabancı dizilerin ortaya koyduğu görsel kalite ve teknolojik imkanların çok daha yüksek şekilde kullanılması sonucunda diziler daha özel bir hale gelmektedir. Bu nedenle sitemizde film izle fırsatları için en güncel yapımları her zaman bulabileceksiniz.

Dizi izle

En çok takip edilen ve dünyada en çok ilgi çeken yabancı diziler ile birlikte yerli yapımlar içinde dizi izle seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Talep edilen ve beğeni ile izlenen her yapım için yabancı diziler ve yerli diziler her zaman sitemiz üzerinde yer alacaktır. Sitemizde verilen hizmetlerin temel amacı kullanıcılarımıza her zaman en iyi yayınları ve en kaliteli görüntüleri sunmaktır. Bu kapsamda paylaşımı gerçekleştirilen videoların her zaman HD kaliteye sahip olmasına çok yüksek özen gösteriyoruz. İnternet üzerinde yer alan ücretli platformlardan veya sinema gibi kurumlardan yüksek ücretler ile yararlanamadığınızda ücretsiz film izle seçenekleri için sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Sitemiz sizin için dizi izle seçenekleri ile birlikte her zaman hd film izle seçenekleri de sunmaktadır. Bu kapsamda özellikle daha keyifli bir seyir için altyazılı seçenekler yer almakla birlikte Türkçe dublaj film izle seçenekleri de bulunmaktadır.

Yabancı Dizi izle

Güzel bir iş gününün sonunda evinizde rahatlıkla film seyredebilmek veya dizi seyredebilmek için yabancı dizi izle seçenekleri ile birlikte film izle seçeneklerini bir arada bulabilir ve rahatlıkla seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz paylaşımı gerçekleştirilen her video ile ilgili net bilgiler de paylaşmaktadır. Bu bilgiler arasında Türkçe dublaj film seçeneklerinde filmin adı, yapım yılı, genel bilgileri, oyuncu kadrosu, görseller, film kategorisi ve yorumlar gibi birçok nokta yer almaktadır. Film dizi evi sayfası olarak temel amacımız, her zaman hd film izle gibi seçenekler ile sitemiz kullanıcılarının kaliteli yapımlara ulaşmasını sağlamaktır. Orijinal dil, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile yerli ve yabancı seçenekleri güncel ve tek bir platform üzerinden paylaşım mantığı ile size ulaştırıyoruz. Her sitemiz kullanıcısı aldığı hizmet sayesinde yasal, kaliteli ve keyifli yayınlar bulma şansına sahiptir.